برگزاری تمام آئین های سنتی و رسمی اعم از عروسی و عزاداری ها و تجمعات ممنوع می باشد
تعداد بازدید تعداد 85 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۲۵ ق.ظ، پنج شنبه، ۱۹ تیر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

 ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس ستاد مبارزه با گسترش شیوع ویروس کرونا کردکوی در گفتگو با رادکانا با بیان اینکه شهرستان کردکوی در وضعیت قرمز شیوع ویروس گرونا قرار گرفت، گفت؛ از همه شهروندان عزیز این شهرستان میخواهم خطرات ناشی از این ویروس و بیماری را جدی بگیرند و ضمن رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش را بویژه در مکان های عمومی فراموش نکنند.

به گزارش رادکانا، ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس ستاد مبارزه با گسترش شیوع ویروس کرونا کردکوی در گفتگو با رادکانا با بیان اینکه شهرستان کردکوی در وضعیت قرمز شیوع ویروس گرونا قرار گرفت، گفت؛ از همه شهروندان عزیز این شهرستان میخواهم خطرات ناشی از این ویروس و بیماری را جدی بگیرند و ضمن رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش را بویژه در مکان های عمومی فراموش نکنند.

وی اظهار داشت ؛ در راستای مقابله با گسترش این بیماری : پارک جنگلی امام رضای شهر کردکوی بسته و برگزاری تمام آئین های سنتی و رسمی اعم از عروسی و عزاداری ها و تجمعات و…. ممنوع می باشد و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی ورود مسافران به داخل شهر و مسافرخانه ها و… را ممنوع اعلام کرد و گفت : در صورت مشاهده خودروهای انان به مدت یک ماه توقیف می گردد.

وی از همه مردم و اصناف شهرستان خواست با همدلی و همراهی همه پرتوکل های بهداشتی رعایت و رعایت این ضوابط بهداشتی در سطح شهرستان را مراقبت نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر