دولت و مجلس به مسائل اصلی زنان خصوصا در بحث عفاف و حجاب و خانواده گام بردارند
تعداد بازدید تعداد 62 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۳ ق.ظ، یکشنبه، ۲۲ تیر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا استان گلستان در بیانیه هفته عفاف و حجاب تاکید کرد: معاونت زنان ریاست جمهوری و کمیسیون‌های زنان مجلس می‌خواهیم به جای پرداختن به مسائلی غلط و غیرضروری، به مسائل اصلی زنان خصوصا در بحث عفاف و حجاب و خانواده گام بردارند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا استان گلستان در بیانیه هفته عفاف و حجاب خاطرنشان کرد: جهان غرب و دشمنان اسلام با برنامه‌ریزی سعی در محو و بی‌ارزش جلوه دادن مبانی اسلامی و مباحثی همچون حجاب دارند چرا که آنها می‌دانند اگر دیوار حجاب شکسته شود بقیه کارها راحت‌تر انجام می‌شود.

متن کامل بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا استان گلستان به مناسبت هفته عفاف و حجاب به شرح ذیل است.

ذلک ادنی ان یعرفن فلا یوذین (احزاب /۵۹)

قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب در ۲۱ تیر سال ۱۳۱۴ روزی که با شهامت و غیرت‌مردان و زنان با ایمان به پا خواستند تا ظلمی را که بر زنان سرزمین مقدس ایران توسط رژیم دست‌نشانده پهلوی روا می‌شد از میان بردارند و با نثارجان خویش به تمامی دنیا بفهمانند که ایرانی تا پای جان آماده دفاع از ارزش‌هاست.

حجاب و عفاف فقط یک نوع پوشش تلقی نمی‌شود بلکه نوعی تفکر است که انسان به آن نیاز دارد، موضوعی که در عصر حاضر فقط خاص جامعه زنان نبوده و مردان نیز با پاسداری از حریم خانواده خود و رعایت عفاف در تمامی ابعاد اعم از رفتارهای فردی، اجتماعی، خانوادگی و شغلی نقش مهم و تاثیرگذاری در این عرصه دارند.

انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام (ره) و زعامت مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از همان دوران شکل‌گیری تا امروز بر نهادینه شدن فرهنگ عفاف و حجاب به عنوان یکی از اصول اولیه و ریشه‌دار از حاکمیت اسلامی نگریسته و بر گسترش و تعمیق آن اصرار دارد.

جهان غرب و دشمنان اسلام با برنامه‌ریزی سعی در محو و بی‌ارزش جلوه دادن مبانی اسلامی و مباحثی همچون حجاب دارند چرا که آنها می‌دانند اگر دیوار حجاب شکسته شود بقیه کارها راحت‌تر انجام می‌شود.

اعترافات صریح مروجان بدحجابی از جمله مسیح علی‌نژاد گویای این مسئله است که مخالفت آنها با حجاب اسلامی فراتر از آنچه است که برخی تصورش را می‌کنند. به وضوح اقرار می‌کنند که حجاب به عنوان قابل رویت‌ترین ستون جمهوری اسلامی است و مخالفت با آن مخالفت و مبارزه با اصل نظام اسلامی است و در خیالشان می‌خواهند این دیوار محکم را بشکنند اما زهی خیال باطل!

بسیج جامعه زنان استان گلستان ضمن اعتراض به مظاهر خلاف عفت در کشور و در راستای عمل به دستورات اسلام و آموزه‌های قرآنی خواهان اجرای طرح ملی عفاف و حجاب و گسترش فرهنگ پوشش اسلامی و احیاء ارزش‌های اخلاقی و حفظ جایگاه بانوان و خانواده مسلمان ایرانی تاکید دارد و خواهان فرهنگ‌سازی درست مصادیق عفاف و حجاب در جامعه خصوصا رسانه‌های کشور است.

از همه دست‌اندرکاران این حوزه  خصوصا معاونت زنان ریاست جمهوری و کمیسیون‌های زنان مجلس می‌خواهیم به جای پرداختن به مسائلی غلط و غیرضروری، به مسائل اصلی زنان خصوصا در بحث عفاف و حجاب و خانواده گام بردارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر