بخاطر جذب تعدادی فالور، به دروغ خانواده ای را امیدوار نکنید!
تعداد بازدید تعداد 188 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۰۷ ب.ظ، دوشنبه، ۲۳ تیر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

پس از سه روز جستجو برای یافتن دختر مفقود شده در جهان نما متاسفانه شب گذشته اخباری دروغ بواسطه تعدادی از پیج های بزرگ داخل استان و خارج استان در فضای اینستاگرام نشر پیدا کرد که بی جهت خانواده ای را امیدوار کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سها رضانژاد به همراه یک تور کوهنوردی وارد منطقه جهان نما شده که چندروزیست مفقود شده است.

نیروهای زحمتکش جمعیت هلال احمر به همراه نیروهای بومی و مردمی چند روزیست که با تمام توان و قوا در منطقه حضور دارند تا شاید بتوانند نور امید را در دل خانواده این بانوی جوان روشن کنند.

پس از سه روز جستجو متاسفانه شب گذشته اخباری دروغ بواسطه تعدادی از پیج های بزرگ داخل استان و خارج استان در فضای اینستاگرام نشر پیدا کرد که بی جهت خانواده ای را امیدوار کرد.

پیگیری های ما در همان دقایق اولیه نشان داد که این خبر از اساس کذب است و واقعیت ندارد.

خطاب ما به ادمین های پیج های اینستاگرامی در استان و خارج استان است، آنهایی که دم از انسانیت می زنند؛ آیا نباید ملاک و معیار شما در انتشار اخبار مراجع رسمی و قانونی باشد؟ چرا حرفه ای عمل نمی کنید؟

برای اینکه اولین انتشار دهنده باشید هر خبر کذبی را بدون اطلاع از صحت و سقم آن انتشار می دهید؟

چرا برای جدب چند فالور هر خبر بی پایه و اساسی را در فضای مجازی نشر می دهید؟

و اما شما مخاطبان عزیز و گرامی، لطفا براحتی هر خبری را از هر منبع غیررسمی قبول نکرده و به نشر گسترده آن کمک نکنید!

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا؛ بعنوان مرجع خبری شهرستان کردکوی هرگونه اخباری مبنی بر یافتن این بانوی جوان را به موقع در این رسانه منتشر خواهد کرد.

ناگفته نماند که در ساعت ۹:۳۰ صبح امروز دوشنبه با گفتگویی که با حسین باقری رئیس جمعیت هلال احمر کردکوی مستقر در جهان نما داشتیم، اعلام کردند این بانوی جوان هنوز پیدا نشده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر