عملیات جستجوی سها رضا نژاد متوقف شد
تعداد بازدید تعداد 402 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۱۹ ب.ظ، شنبه، ۲۸ تیر، سال ۱۳۹۹ نظرات یک نظر

فرماندار کردکوی گفت: با توجه به اینکه بیش از یک هفته از جستجوی سرکار خانم سها رضا نژاد در منطقه جهان نما می گذرد و همچنان به نتیجه ای نرسیدیم، عملیات جستجو از امروز متوقف می شود.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ ابراهیم قدمنان پیش از ظهر امروز شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان کردکوی که پیرامون آخرین تصمیم گیری راجع به عملیات جستجوی سها رضا نژاد برگزار شد، گفت: با توجه به اینکه بیش از یک هفته از جستجوی سرکار خانم سها نژاد در منطقه جهان نما می گذرد و همچنان به نتیجه ای نرسیدیم، عملیات جستجو از امروز متوقف می شود.

وی افزود: عملیات جستجو از امروز فقط در صورتی انجام می شود که نشانه و اطلاعاتی دقیق از مکانی وجود داشته باشد، انجام خواهد شد.

قدمنان تأکید کرد: تور کوهنوردی که سها رضانژاد به همراه آن بصورت غیرقانونی به منطقه جهان نما رفتند، مجرم است و در دستگاه قضا باید پاسخگو باشد.

فرماندار کردکوی با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی ورود هر گونه گردشگر به مناطق کوهستانی ممنوع است، افزود: منابع طبیعی و محیط زیست ورود هر گونه گردشگر و آفرود سوار را به منطقه کوهستانی به نیروی انتظامی اعلام کنند.

وی با بیان اینکه هر گروه کوهنوردی و گردشگری و آفرود سواری در مناطق کوهستانی کردکوی مشاهده کنیم به شدت با آنان برخورد خواهیم کرد، متذکر شد: بیمارستان فوق تخصص جراحی قلب حضرت امیرالمومنین (ع) وضعیت خوبی از نظر بستری بیماران مبتلا به کرونا ندارد.

فرماندار کردکوی تاکید کرد: بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی به دلیل مراجعه بسیار زیاد بیماران در حال تکمیل است.

 

انتهای پیام/

علی می گوید:

بایذ در کردکوی سخت گیری انجام بشه آقای فرماندار…. مسیر جنگل را ببندید و مغازه های شهر را برای ۱۰ روز تعطیل کنید. کرونا را جدی بگیرید تا مرگ ومیر کاهش پیدا کند.

ارسال نظر