جستجوی بی‌نتیجه برای یافتن دختر کوهنورد گمشده در جهان‌نما پس از ۱۰ روز / بسیج ۱۷۰ نفری هم نتیجه نداد
تعداد بازدید تعداد 226 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۲۹ ب.ظ، سه شنبه، ۳۱ تیر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: تمام مناطق ارتفاعات جهان نما برای پیدا کردن سها رضانژاد را گشت‌زنی کردیم به طوری که حدود ۱۷۰ نیروی انسانی طی این مدت برای پیدا کردن این کوهنورد گمشده بسیج شدند اما نتیجه‌ای به دست نیامد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ محمدعلی هروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در خصوص آخرین اقدامات برای جستجوی «سها رضانژاد» دختر گمشده در ارتفاعات جهان‌نما کردکوی اظهار داشت: طی ۱۰ روز اخیر از ظرفیت تمام دستگاه‌ها برای عملیات تجسس استفاده کردیم و روزانه ۶ تیم در منطقه برای پیدا کردن فرد گمشده فعالیت می‌کردند.

وی افزود: بیش از ۱۰ بار مناطق مختلف ارتفاعات جهان نما را پیمایش کردیم و تمام مناطقی که نیاز به بررسی داشت را گشت‌زنی کردیم به طوری که حدود ۱۷۰ نیروی انسانی طی این مدت برای پیدا کردن فرد گمشده بسیج شدند.

هروی ادامه داد: مناطقی که قابل دسترسی نبود را از طریق نیروهای مردمی و کوهنوردان بررسی کردیم و تمام صعودها و فرودها را در مناطقی که نیاز بود انجام دادیم.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما به عنوان هلال احمر که جارو زدن منطقه بود را انجام دادیم که متاسفانه هیچ نشانی از فرد گمشده پیدا نکردیم و اکنون بخش‌های دیگر فعالیت‌ها را ادامه خواهند داد و امیدواریم منجر به کسب نتیجه شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر