واکنش فعالان توییتری گلستان به رزمایش کمک مومنانه
تعداد بازدید تعداد 102 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۳۰ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۵ مرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

افراد و گروه های مختلف با هشتگ های کمک مومنانه و فقط به عشق علی نسبت به رزمایش کمک مومنانه که از امروز آغاز شد واکنش نشان دهند.

به گزارش رادکانا؛ کرونا که آمد بسیاری از مسئله ها را با خود برد و علاوه بر تغییر سبک زندگی جهان و گرفتن بسیاری از عزیزان شرایط اقتصادی ما را نیز عوض کرد.

کرونا عامل ضررهای بسیار صنعت های مختلف در جهان شد که علاوه بر تاثیرگذاری های اجتماعی در ییکاری بسیاری از افراد تاثیر گذار شد.

مدیریت اقتصادی این بیماری در بسیاری از کشورهای دنیا متفاوت بود برخی کشورها اقتصاد خود را از دست دادند و این موضوع باعث شد طبقه پایین تر جامعه فقیرتر شوند.

اما آنچه انقلاب اسلامی ایران را با سایر کشورها در حمایت از اقشار آسیب پذیرتر جدا کرده همین رزمایش کمک مومنانه است که با توصیه های مقام معظم رهبری در بطن کاری حمایت های مردمی و نهادهای دولتی قرار گرفت.

رزمایش کمک مومنانه با توصیه های رهبری مقطعی نبود و امروز برای چندمین بار در نقاط مختلف کشور با محوریت سپاه و بسیج آغاز شد تا دهک های پایین تر جامعه بازهم دریابند تنها راه عبور از پیچ و خم های پیش رو همدلی است.

استان گلستان نیز از این موضوع مستثنی نبود و ناحیه های مقاومت در شهرهای مختلف گلستان امروز همه آماده بودند تا به اقشار آسیب پذیر نشان دهند مثل همیشه در کنار آن ها خواهند بود.

این موضوع از نگاه فعالان فضای مجازی گلستان مورد غفلت واقع نشد و افراد و گروه های مختلف با هشتگ های کمک مومنانه و فقط به عشق علی نسبت به رزمایش کمک مومنانه که از امروز آغاز شد واکنش نشان دهند.

در ادامه برخی از واکنش های فعالان فضای مجازی را در توییتر مشاهده می کنید:

ارسال نظر