مهلت ثبت سفارش کتب درسی در گلستان/زمانبندی و نحوه تحویل کتاب در سال جدید
تعداد بازدید تعداد 60 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۱۹ ب.ظ، یکشنبه، ۱۹ مرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

ثبت سفارش کتب درسی فردی و گروهی دانش‌آموزان عادی و استثنایی تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد.

به گزارش رادکانا،علیرضا زاهدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد : دانش‌آموزان میان پایه که در مهلت زمانی مقرر از ثبت سفارش کتاب‌های درسی جا مانده‌اند، می‌توانند حداکثر تا دوشنبه ۲۰ مرداد ماه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه و به صورت فردی یا گروهی اقدام به ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود کنند‌.

وی افزود: با توجه به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از ۱۵شهریور ماه، ثبت سفارش فردی و گروهی پایه‌های ورودی مقاطع تحصیلی نظیر آمادگی مقدماتی (پیش دبستانی استثنایی)، پایه‌های اول، هفتم و دهم دانش‌آموزان عادی و استثنایی از ۸ تیرماه شروع و تا دوشنبه ۲۰ مردادماه ادامه دارد.

زاهدی درخصوص وضعیت ثبت سفارش کتب درسی در استان اعلام کرد : شهرستان گمیشان بالاترین رتبه را در ثبت کتب درسی به خود اختصاص داده و شهرستان های گرگان و علی آباد کتول و رامیان کمترین میزان را به ثبت رسانده اند .

رئیس اداره پشتیبانی و خدمات آموزش و پرورش گلستان  اضافه کرد: دانش‌آموزان میان پایه که در مهلت زمانی مقرر از ثبت سفارش کتاب‌های درسی جا مانده‌اند لازم است  حداکثر تا ۲۰ مرداد ماه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه و به صورت فردی یا گروهی اقدام به ثبت سفارش کتاب‌های درسی کنند.

رئیس اداره پشتیبانی و خدمات  با بیان اینکه در سال تحصیلی آینده تمامی کتاب‌های درسی دوره‌های تحصیلی از سوی مدارس به دانش‌آموزان توزیع خواهد شد، بیان کرد:  بر اساس تقویم زمانی مقررشد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توزیع کتاب‌های درسی دوره ابتدایی تا۱۹ مرداد ماه پایان  یابد .

وی ادامه داد: در دوره اول متوسطه از ۲۵ مرداد ماه آغازو سایر مقاطع تحصیلی اعم از عادی و استثنایی از ۱۰ شهریور ماه شروع و تا ۱۵ شهریور ماه به اتمام می رسد.

گفتنی است؛ با توجه به اندک فرصت باقیمانده از تمامی مدیران مدارس استان گلستان  انتظار می‌رود در اسرع وقت نسبت به ثبت‌نام و ثبت سفارش کتاب درسی دانش آموزان جامانده اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر