معرفی خانواده سها به پزشکی قانونی / هرگونه اظهارنظر درباره علت و نحوه مرگ در این پرونده پس از بررسی های فنی و نظر پزشکی قانونی امکان پذیر است
تعداد بازدید تعداد 133 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۲۷ ب.ظ، یکشنبه، ۱۹ مرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

هادی عزیز زاده دادستان عمومی و انقلاب کردکوی طی گفتگو با رادکانا گفت: دستورات لازم برای حضور خانواده سها رضانژاد به پزشکی قانونی صادر شد و این خانواده امروز برای شناسایی و انجام آزمایش DNA به پزشکی قانونی رفتند.

به گزارش رادکانا؛ هادی عزیز زاده دادستان عمومی و انقلاب کردکوی طی گفتگو با رادکانا گفت: دستورات لازم برای حضور خانواده سها رضانژاد به پزشکی قانونی صادر شد و این خانواده امروز برای شناسایی و انجام آزمایش DNA به پزشکی قانونی رفتند.

هادی عزیززاده با اشاره به زمان بر بودن آزمایش DNA گفت: در نامه ای از پزشکی قانونی درخواست کرده ایم ، در کوتاه ترین زمان جواب آزمایش DNA را برای رسیدگی سریع تر پرونده به دادستانی این شهرستان ارائه کند.
دادستان عزیززاده افزود: لباس های تن جسد ، با نشانی های خانواده و دوستان او و همچنین با لباس هایی که سها رضانژاد در آخریم فیلم گوشی اش به تن دارد مطابقت دارد و این گمان که این جسد متعلق به این بانوست تقویت می کند اما اظهار نظر قطعی درباره هویت جسد با آزمایش DNA امکان پذیر است.

عزیززاده با بیان این که فعلا هیچ نظری درباره علت و نحوه مرگ جسد منتسب به سها رضانژاد نمی توان اعلام کرد تاکید کرد : هرگونه اظهار نظر درباره علت و زمان مرگ این جسد پس از بررسی های بازپرس پرونده و نظریه پزشکی قانونی امکان پذیر است و هیچ گمانه زنی پیش از نظریه پزشکی قانونی ، درست نیست.

جسد منتسب به سها رضانژاد صبح جمعه ۱۷ مرداد در منطقه چکل سر جنگل شموشک پیدا شد . سهارضانژاد، دختر ٢٧ ساله طبيعت گردى است كه مدتى پيش در ارتفاعات جهان نماى شهرستان كردكوى مفقود شده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر