باید با امیدآفرینی نقشه دشمنان را خنثی کرد
تعداد بازدید تعداد 62 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۳۲ ق.ظ، سه شنبه، ۴ شهریور، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: امروز دشمن در پی ایجاد یاس و سیاه‌نمایی در کشور است و امیدآفرینی برای جامعه اسلامی باید هدف کارهای ما باشد تا نقشه شوم دشمنان خنثی شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سردار علی ملک‌شاهکوهی در همایش پلاک ۴۰ – نشان افتخار اظهار داشت: چهل سال پیش یک دنیا از ارتش بعث عراق حمایت کرد اما ایران اسلامی با مؤلفه توکل به خداوند، توسل به ائمه اطهار (ع) و وحدت همه جانبه مردم مقابل همه دنیا ایستاد و مقاومت کرد.

وی خطاب به حاضران در این همایش گفت: برادران و خواهران بدانید خون‌های پاک زیادی پای نهال انقلاب اسلامی ریخته شد تا این انقلاب الهی ماندگار شود.

فرمانده سپاه نینوای استان افزود: باید قدر خدمت کردن به مردم در جمهوری اسلامی را بدانیم که فرصتی به ما داده شده تا خادم مردم باشیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با اخلاص والای خود به این مقام رسید و همین شهدای مدافع سلامت استان ما، رزمندگان با اخلاص دوران دفاع مقدس بودند.

ملک‌شاهکوهی اظهار داشت: امروز دشمن در پی ایجاد یاس و سیاه‌نمایی در کشور است و امیدآفرینی برای جامعه اسلامی باید هدف کارهای ما باشد تا نقشه شوم دشمنان خنثی شود.

وی همچنین از کادر درمانی استان که ماه‌ها است در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر