آتش سوزی درختان سوزنی برگ ولاغوز+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 219 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۵۵ ق.ظ، جمعه، ۲۸ شهریور، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

از ساعت ۱۶ عصر روز پنجشنبه یک فقره آتش سوزی در منطقه جنگلی سوزنی برگ محله ولاغوز اتفاق افتاد و عملیات اطفاء آن تا یاعت ۲۲ امشب بطول انجامید.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ فتاح قاسمی دقایقی پیش در گفتگوی تلفنی با رادکانا اظهار کرد: از ساعت ۱۶ امروز پنجشنبه یک فقره آتش سوزی عمدی در منطقه جنگلی سوزنی برگ محله ولاغوز اتفاق افتاد و عملیات اطفاء آن تا یاعت ۲۲ امشب بطول انجامید.

وی با بیان اینکه آتش نشانانی از شهرداری، باغو و دنگلان با حضور محمد روحانی فر بخشدار مرکزی کردکوی در این عملیات اطفاء حریق شرکت داشتند، افزود: این آتش سوزی با همت و تلاش تمامی آتش نشانان و نیروهای منابع طبیعی مهار شد.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: یک اکیپ چهار نفره با موتور و تجهیزات کامل در محل استقرار دارند و دو ماشین آب در پارکینک جهت احتمال وقوع آتش سوزی مجدد در آماده باش قرار دارند.

گفتنی است: دیروز چهارشنبه یک فقره آتش سوزی عمدی در روستای رادکان و دو فقره آتش سوزی دو عدد درخت در منطقه گردشگری درازنو بر اثر سهل انگاری گردشگران اتفاق افتاد که با حضور بموقع نیروهای منابع طبیعی و مردمی مهار شد.

تصاویری از این حادثه:

انتهای پیام/

ارسال نظر