اجرای ۴۰ برنامه محوری بمناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد 140 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۳۷ ب.ظ، پنج شنبه، ۳ مهر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی از برگزاری اجرای ۴۰ برنامه محوری بمناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در شهرستان کردکوی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرهنگ حسن محبوبیان در گفتگو با رادکانا با بیان اینکه دوران دفاع مقدس از این جهت برای ما اهمیت دارد که مردم، ارتشیان، سپاهیان و بسیجیان دفاع مقدس را جهاد فی سبیل الله دیدند، گفت: مردم، ارتشیان، سپاهیان و بسیجیان این جهاد فی سبیل الله را دری از درهای بهشت دیدند.

وی با عنوان اینکه جنگ بین المللی تمام عیار در تمامی عرصه ها بود. افزود: جنگ ما فقط با صدام نبود بلکه جنگ با استکبار جهانی و نظام سلطه بود.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین دلایل تحمیل جنگ بر ملت ایران، وجود یک مکتب شیعی منتقد غرب آسیا بود، اظهار کرد: سطحی نگریست که اگر فکر کنیم این جنگ صرفا یک جنگ نظامی بوده است. در واقع در این جنگ دین، آرمان و حاکمیت دینی و انقلاب اسلامی مورد هجمه دشمن قرار گرفت.

دفاع مقدس برای ما ایام الله محسوب می شود

محبوبیان با بیان اینکه دفاع مقدس برای ما ایام الله محسوب می شود، گفت: تمام افتخارات امروز جمهوری اسلامی ایران را از دفاع مقدس داریم.

وی با اذعان بر اینکه دفاع مقدس بمانند تزریق سیمان در پایه های انقلاب اسلامی است، افزود: این انقلاب اسلامی اگر با تزریق سیمان در دفاع مقدس محکم شد ما می توانیم بگوییم در هشت سال جنگ ابهت غرب و آمریکا را شکستیم.

ریشه نظریه مقاومت در دفاع مقدس نهفته است

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه ریشه نظریه مقاومت در دفاع مقدس نهفته است، خاطرنشان کرد: اگر امروز از تکیه بر اقتصاد مقاومتی سخن به میان می آوریم، بذر آن در دوران دفاع مقدس کاشته شده است.

محبوبیان با تأکید بر اینکه دفاع مقدس باعث باعث پیشرفت کشور شد، اظهار کرد: دفاع مقدس ظرفیت های عظیمی را به ما نشان داد و تجربه های گرانبهایی را برای جوانان به ارمغان آورد.

وی حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس و تکریم از رزمندگان و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توجه ویژه به تبیین گام دوم انقلاب اسلامی را از اهداف گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانست و گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی باید در دفاع مقدس معرفی شود چرا که مکتب حاج قاسم تازه شروع شده است و رهروان زیادی دارد.

اجرای ۴۰ برنامه محوری بمناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در شهرستان کردکوی

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی بمناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ۴۰ برنامه محوری در شهرستان کردکوی تدارک دیدیم، افزود: سرکشی از خانواده شهدا، پیشکوستان، تجلیل از پیشکوستان در ۷ مهر ماه، ورود ویژه در فضای مجازی، یادواره شهدای سلامت، روایت گری، اجرای تئاتر، سرود و خاطره گویی در مدارس و مساجد، برنامه ویژه دفاع همچنان باقیست، مهمانی لاله ها، اجرای رزمایش طرح ثامن و گشت های طرح رضویون، تجلیل بانوان فعال در دفاع مقدس، رژه خودرویی و موتوری و یادواره شهید آبروی محله و یادواره شهدا در یکی از روستاها، از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان کردکوی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر