جوابیه کانون پرورش فکری کودکان گلستان درخصوص تعطیلی یک ساله کانون کردکوی
تعداد بازدید تعداد 104 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۴ ق.ظ، پنج شنبه، ۱۰ مهر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان استان گلستان در پاسخ به خبر منتشر شده در رادکانا درخصوص تعطیلی یک ساله کانون پرورش فکری کودکان کردکوی جوابیه صادر کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛

متن جوابیه بدین شرح است:

برادر گرامی جناب آقای لیاقتی
مدیرمسئول محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا شهرستان کردکوی

با سلام و احترام
پیرو انتشار خبری در خبرگزاری رادکانا در مورخه ۸ مهرماه ۹۹ با عنوان «علت تعطیلی یکساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان کردکوی چیست؟!» و درج مطالبی در همین خصوص، خواهشمند است در راستای عمل به تعهدات رسانه ای و با هدف شفاف سازی و تنویر افکار عمومی توضیحات ذیل در همان بخش منتشر شود:
ساختمان مرکز فرهنگی هنری کانون کردکوی، بعنوان آخرین شهرستان استان گلستان با پیگیریهای مستمر مسئولین استانی و شهرستانی در شهریور سال ۹۸ و در هفته دولت توسط مسئولین افتتاح شد.

لذا همان گونه که همگان نسبت به شرایط کشور واقفند، خرید تجهیزات، قفسه وکتاب های تخصصی ویژه کودکان و نوجوانان، خرید تجهیزات سالن آمفی تئاتر و سایر موارد نیازمند هزینه ای می بوده که با توجه به مشکلات بوجود آمده و عدم تخصیص بودجه این امر میسر نشد. همچنین متاسفانه شیوع بیماری کرونا و تعطیلی تمامی مراکز فرهنگی هنری و آموزشگاه‌های استان مزید بر علت این موضوع بود. به همین منظور به اطلاع می رساند با عنایت به اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته مسئولین، این مرکز فرهنگی اماده بهره برداری بوده که به حول و قوه الهی در هفته ملی کودک امسال انجام خواهد شد.

از توجه آن رسانه محترم نسبت به مسائل فرهنگی شهرستان کردکوی، به خصوص حوزه کودک و نوجوان کمال تشکر را داریم.

سیداحسان مسلمی مسئول روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان استان گلستان

انتهای پیام/

ارسال نظر