از ظرفیت همه نهادها و گروه های مردمی فعال برای توسعه روستا استفاده می کنم / تشریح اقدامات و خدمات دهیاری النگ
تعداد بازدید تعداد 89 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۷ ق.ظ، سه شنبه، ۲۲ مهر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

احمد مازندرانی گفت : همکاری و استفاده از ظرفیت سایر نهادها و گروه های مردمی فعال در روستا از اولویت های اینجانب بود که در این زمینه به خودم نمره قبولی را می دهم .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ احمد مازندرانی دهیار روستای النگ شهرستان کردکوی طی گفت و گویی اظهار داشت: احمد مازندرانی دهیار روستای النگ دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک، تبدیل انرژی، معلم و مدرس دانشگاه، مدرس دانشکده فنی امام علی(ع) کردکوی و مدیر گروه رشته مکانیک دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر گرگان و کمیل کردکوی، عضو پیوسته انجمن هسته ای ایران می باشم .

 مازندرانی با اشاره به اینکه از شهریور ۱۳۹۸ به عنوان دهیار النگ انتخاب شده و پیش از این نیز عضویت در پنجمین دوره شورای اسلامی النگ را داشته ، بیان کرد : با توجه به تغییر و تحولاتی که در دهیاری روستا انجام شد و با توجه به شرایط خاص دهیاری در آن زمان با تصمیم و پیشنهاد همکاران شورا، این مسئولیت را پذیرفتم.

وی به مهمترین برنامه های دهیاری النگ پس از انتخاب دهیار اشاره کرد و گفت : احداث جدول دفع آب های سطحی ، ساماندهی وضعیت پسماند و زباله ی روستا ، احداث پارک در روستای النگ و تسویه بدهی های گذشته جزو مهمترین برنامه های ماست.

مازندرانی اضافه کرد : همکاری و استفاده از ظرفیت سایر نهادها و گروه های مردمی فعال در روستا از اولویت های اینجانب بود که در این زمینه به خودم نمره قبولی را می دهم

دهیار روستای النگ به مهمترین اقدامات و عملکرد دهیاری در زمان مدیریتش اشاره کرد و افزود : در این مدت حدود هزار متر جدول دفع آب های سطحی احداث شده ، پسماند روستا ساماندهی شده ، پروژه پارک هم تاکنون در دو فاز اجرایی شده ، بسیاری از بدهی های گذشته دهیاری به ادارات مختلف نیز در این مدت تسویه شده است.

مازندرانی یادآور شد : فاز جدید از احداث جدول به طول تقریبی  هزار متر انشالله به زودی آغاز خواهد شد ضمن اینکه پروژه محوطه سازی در پارک نیز به زودی اجرا می شود ، آسفالت معابر به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و ایجاد رمپ در ورودی جاده قدیم نیز از ادارات مربوطه در حال پیگیری است.

وی بیان داشت : در ساعات اداری همه روزه در دهیاری حضور دارم، در صورتی که در جلسه ای در ادارات یا در حال سرکشی از سطح محل و پروژه ها و کارهای در حال اجرا نباشم، همچنین شماره تماس بنده در تابلوی دهیاری در دسترس همه اهالی هست و در هر ساعتی از شبانه روز که تماس بگیرند پاسخگو هستم.

مازندرانی تاکید کرد : خدماتی که در دفتر دهیاری ارائه می شود محدود است و بیشتر خدمات در سطح محل و کارهای میدانی است.

اما در دفتر دهیاری خدماتی از جمله ؛ امور مربوط به پروانه ساختمان ، مشاوره در خصوص تفکیک اراضی ، تعریض معابر ، الحاق به بافت ، نامه نگاری با ادارات در خصوص درخواست های اهالی روستا ، نامه نگاری با ادارات برای افراد متقاضی راه اندازی کسب و کارها جهت اخذ مجوز و همکاری با اعضای شورا در خصوص حل اختلافات و مواردی از این دست به اهالی ارائه می شود.

این دهیار موفق غرب استان گفت : امکانات دهیاری النگ شامل ساختمان دهیاری ، یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه کامیونت کمپرسی است و مهمترین ینازهای ما در حال حاضر احداث جدول دفع آب های سطحی ، تکمیل سالن ورزشی روستا که چندین سال است که به صورت اسکلت سوله باقی مانده ، احیای زمین فوتبال که به دلیل ساخت سوله در آن ابعاد نامناسبی دارد و باید اصلاح شود وآسفالت معابر است. / سورم سرا

انتهای پیام /

ارسال نظر