ورودی جنگل کردکوی باید دوربین نصب شود/جنگل های ما نباید محل جولان اراذل و اوباش شود
تعداد بازدید تعداد 151 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۱۴ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۳ مهر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: جنگل های ما نباید محل جولان اراذل و اوباش شود، معتقدم جنگل های ما باید ساماندهی شوند و در مورد جنگل کردکوی لازم می بینیم که در ابتدای این جنگل دوربین باکیفیت پلاک خوان نصب شود .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرهنگ محمد سعید فاضل دادگر فرمانده انتظامی استان گلستان امروز سه شنبه ۲۲ مهرماه در نشست خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد : حجم فعالیتهای نیروی انتظامی خارج از تصور است ، گاها برای دستگیری یک سارق که روزها سرقت می کند و شب ها در کلبه ای داخل جنگل می گریزد بیش از ده روز با لباس مبدل باید جستجو کرد و این جز با روحیه ایثارگری پلیس میسر نیست.

سرهنگ دادگر افزود : جنگل های ما نباید محل جولان اراذل و اوباش شود و ما با جرایم خشن قطعا برخورد قوی خواهیم داشت ، معتقدم جنگل های ما باید ساماندهی شوند و در مورد جنگل کردکوی لازم می بینیم که در ابتدای این جنگل دوربین باکیفیت پلاک خوان نصب شود .

کاهش ۴۰ درصدی سرقت ها

وی اضافه کرد : به نسبت سال گذشته در شش ماه نخست امسال سرقت‌ها ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده و یک دلیلش می تواند کرونا و خانه نشینی مردم و نگهداری آنها از وسایل و اموال خود باشد که البته مجرمین به شیوه های متقلبانه ای روی آوردندکه بعضاً مردم غافل اند.

فرمانده ناجا گلستان اضافه کرد : در حوزه مواد مخدر شاهد افزایش ۷۰ درصدی کشفیات هستیم که مهمترین آن شناسایی محموله یک تنی مرفین بود که در سطح استان تاکنون سابقه نداشته است.

دادگر بیان داشت : در بخش پلیس فتا کلاهبرداری رایانه ای ۶۶ درصد افزایش جرایم داریم ، ۲۴۱ درصد پرونده های ما هتک حیثیت و مزاحمت بوده ضمن اینکه ۹۲ درصد جرایم در این حوزه کشف شده است.

وقوع ۸۴ هزار تخلف حادثه ساز

وی تاکید کرد : در شش ماه گذشته ۴۰۴۲۲۶ تخلف رانندگی اعمال شده که ۸۴ هزار فقره تخلف حادثه ساز بود ، همچنین طی این مدت ۱۱۱ جلد گواهینامه به علت تخلف نمرات منفی گرفتند.

به گفته این مقام انتظامی ؛ ۴۴۱ هزار تماس طی شش ماه گذشته با پلیس ۱۱۰ برقرار شد که طی این ۲۹۵ هزار نفر راهنمایی و مشاوره شدند و ۴۱ درصد تماسها مربوط به مرکز استان بود و شهرهای گنبد ، علی آباد ، آزادشهر و کردکوی در ردیف های بعدی قرار دارند.

اعزام بیش از ۲۷۰۰ نفر به سربازی

سرهنگ دادگر خاطرنشان ساخت : در نیمه اول سال ۹۹ حدود ۲۷۶۳ نفر به خدمت سربازی اعزام شدند ، همچنین ۱۴۹۳۷۸ فقره خدمت در پلیس +۱۰ به مردم داده شد و این نکته هم حائز اهمیت است که ۸۱ درصد پرونده های ما در کلانتری ها با مشاوره به مصالحه کشیده شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر