چرا پروژه عمرانی در خیابانها رها شده است؟؟؟؟؟
تعداد بازدید تعداد 99 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۱۷ ب.ظ، دوشنبه، ۵ آبان، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

اهالی خیابان شهید چمران در گزارشی به سامانه اطلاع رسانی سورم سرا گلستان اعلام کردند که مدتی در خیابان چمران روستای بالاجاده پروژه جدول عرضی را در نرسیده به مرکز بهداشت شروع و بدون اینکه پروژه تکمیل شود رها کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ اهالی خیابان شهید چمران در گزارشی به سامانه اطلاع رسانی سورم سرا گلستان اعلام کردند که مدتی در خیابان چمران روستای بالاجاده پروژه جدول عرضی را در نرسیده به مرکز بهداشت شروع و بدون اینکه پروژه تکمیل شود رها کردند.

بر حسب این گزارش علی رغم پیگیری های مستمر از اعضای شورای اسلامی و دهیاری و حتی ارائه گزارش حضوری به بخشداری و فرمانداری هنوز این مشکل حل نشده است.

بر اساس این گزارش اعلام شده است که عدم اقدام و پیگیری برای این مشکل در روزهای اخیر موجب چند مورد خسارات مالی به خودروها که در این جدول افتادند و مجروحیت خانمی انجامید که مراتب به بخشداری و فرمانداری گزارش شده است.

چنین گزارش مشابهی هم از سوی ساکنین خیابان مطهری غربی بابت عدم تکمیل پروژه جدول گذاری عرضی و عدم تکمیل نصب پل فلزی بر روی این جدول اعلام که بیش از ۴ ماه رها شده است و هیچ مسئولی در روستا پاسخگو نیست.

دادستان محترم شهرستان کردکوی
فرماندار محترم
بخشدار محترم
رئیس محترم اداره بنیاد مسکن شهرستان کردکوی

گزارشهای مردمی بسیاری در طول این چند ماه بایت عدم پیگیری و اقدام برای تکمیل پروژه های عمرانی در سطح خیابانهای روستا منعکس شده است که متاسفانه هیچ گونه پیگیری و اقدامی از سوی مسئولان و مدیران محترم

انتهای پیام/

ارسال نظر