هیچ توجیهی برای برگزاری مراسم‌های تجمعی وجود ندارد/ ممنوعیت فعالیت گروه‌های شغلی سه و چهار در شهرهای قرمز‌
تعداد بازدید تعداد 94 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۲۶ ب.ظ، شنبه، ۱۷ آبان، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

استاندار گلستان گفت: برگزاری مراسم عروسی در شهرهای قرمز مطلقا ممنوع است و هیچ توجیهی برای برگزاری این مراسم‌ها و سایر مراسم‌های تجمعی وجود ندارد.

به گزارش سرویس سلامت رادکانا؛ هادی حق‌شناس ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در گلستان اظهار کرد: در هشت ماه گذشته ۶ دستگاه سی‌تی‌اسکن وارد استان گلستان شد که برخی در بیمارستان نصب شده و یا آماده برای جایگزینی است.

وی تصریح کرد: چهار تانکر ۳۰ هزار لیتری اکسیژن در بیمارستان‌های استان نصب شده است .
استاندار گلستان گفت: حجم بار مراجعان به مراکز درمانی و به خصوص مراکز سی تی اسکن در چند ماه گذشته بالا رفته و دستگاه‌ها را فرسوده کرده است.

حق‌شناس با بیان اینکه نظارت‌ها باید تشدید شود گفت: برگزاری مراسم عروسی در شهرهای قرمز مطلقا ممنوع است و هیچ توجیهی برای برگزاری این مراسم‌ها و سایر مراسم‌های تجمعی وجود ندارد.
وی ادامه داد: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از تاریخ ۲۰ آبان ماه فعالیت گروه‌های شغلی شماره دو از ساعت ۱۸ در گرگان و‌ گنبدکاووس ممنوع خواهد بود و فعالیت گروه‌های شغلی سه و چهار در شهرهای قرمز‌ به طور کامل ممنوع است.
گفتنی است، در حال حاضر شهرستان‌های گرگان، آزادشهر، بندرترکمن، بندرگز، کلاله، گنبدکاووس، مینودشت، آق‌قلا و مراوه تپه در وضعیت قرمز و سایر شهرستان‌های استان در‌ وضعیت نارنجی قرار دارد./فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر