نفرات برتر دومین جشنواره ملی بچه های حاج قاسم اعلام شد/الناز شهرکی از کردکوی رتبه سوم بخش شعر را کسب کرد
تعداد بازدید تعداد 101 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۴۳ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۷ دی، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

دومین جشنواره ملی بچه های حاج قاسم صبح امروز با اعلام نفرات برتر به ایستگاه پایانی خود رسید.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ دومین جشنواره ملی بچه های حاج قاسم صبح امروز با اعلام نفرات برتر به ایستگاه پایانی خود رسید.

در دومین جشنواره ملی حاج قاسم ۷۰۰ اثر از سراسر کشور دو بخش تخصصی و مردمی شرکت کردند.

در رشته موشن گرافیک و انیمیشن به ترتیب آقایان رسول جنتی از استان کرمانشاه، رسول خلیلی از چهارمحال و بختیاری و حامد برومند از استان گلستان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته کلیپ و مستند آقایان ابوالفضل طبسی از گلستان، احسان فقیهیان از مازندران، سیدهای صباحی از گنبد کاووس و علی مثال از خراسان رضوی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته پوستر و اینفوگرافیک علی عباس زاده از گلستان، ابوالفضل محکمی از گرگان، محمداکبری از گرگان و زهرا پیاده کوهسار از گالیکش به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته نرم افزار محمدقربانی بلاغی از چهارمحال و بختیاری رتبه اول  حسن نوری زادهنیز  شایسته تقدیر در رشته بازی هادی برزنونی از گنبد کاووس شایسته تقدیر شد.

نتایج بخش مردمی جشنواره :

در بخش پادکست جشنواره خانم طیبه ربیعی از گلستان و محمدرضا حشمتی از استان اصفهان رتبه های اول و دوم را کسب کردند.

در بخش نقاشی میلاد عبیدی از کردستان و فاطمه نصرتی از کرمانشاه رتبه های اول و دوم را کسب کردند.

در بخش شعر نیز حسینعلی کریمی نسب از گلستان، فاطمه احمدی از لرستان و الناز شهرکی از گلستان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش دلنوشته نیز محمدرضا بهرامی از گرگان، حسین پایین محلی از گرگان، ابراهیم محمودزاده از کردستان و ریحانه صادقیان از یزد رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر