خدمت رسانی به خانواده دارای ۵ معلول جسمی در کردکوی در حال انجام است+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 1,930 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۳۸ ب.ظ، دوشنبه، ۲۳ دی، سال ۱۳۹۲ نظرات یک نظر

بمنظور خدمت رسانی به خانواده دارای ۵ معلول جسمی و همچنین دیگر معلولین تحت پوشش بهزیستی کردکوی تعدادی از مسئولین استانی و شهرستان همراه با یک تیم کامل تخصصی از منزل خانواده شهیدکه دارای ۵ معلول جسمی حرکتی نیز می باشند، بازدید نموده و موارد و مشکلات بیان شده را از نزدیک بررسی مجدد نمودند.

IMG_7583به گزارش خبرنگار رادکانا، رقیه رحمانی مدیرکل بهزیستی گلستان به همراه دکتر محمدجواد نظری مهر نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و جهانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان همراه با یک تیم کامل تخصصی بمنظور خدمت رسانی به خانواده دارای ۵ معلول جسمی و همچنین دیگر معلولین تحت پوشش بهزیستی کردکوی از منزل خانواده شهیدی که دارای ۵ معلول جسمی حرکتی نیز می باشند، بازدید نموده و موارد و مشکلات بیان شده را از نزدیک بررسی مجدد نمودند.

 رقیه رحمانی مدیر کل بهزیستی گلستان دستور اعزام تیم توانبخشی و مراقبت در منزل شامل: کار درمان، مددیار و مراقب و نیز مساعدت و حمایت های مستمر مالی به این خانواده را به موسی طیبی فر رئیس بهزیستی کردکوی صادر نمود.

در ادامه دکتر محمد جواد نظری مهر نماینده مردم شریف منطقه غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی که در این بازدید حضور داشت، ضمن تقدیر از مدیرکل بهزیستی گلستان و ارائه خدمات مطلوب بهزیستی استان به جامعه هدف، قول اعزام دندانپزشک و پزشک رایگان جهت معاینه و ارائه دستورات پزشکی را داده و پیگیری لازم جهت جذب و استخدام یکی از فرزندان معلول از طریق قانون ۳% جذب معلولین در ادارات را خواهد نمود.

IMG_7634

وی همچنین گزارش و فیلم تهیه شده از این عزیزان را به رویت مراجع ذیصلاح در سطح بهزیستی کشور خواهد رساند تا بتواند حمایت های لازم از معلولین استان را به صورت جدی در دستور کار خود در مجلس شورای اسلامی داشته باشد.

گفتنی است سلمانی معاون توانبخشی بهزیستی گلستان، اخلاقی معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی گلستان، دکتر آیت اللهی ریاست دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، طیبی فر رئیس بهزیستی شهرستان کردکوی و عزیزی عقیلی خیر و عضو فعال مشارکت های مردمی بهزیستی نیز از دیگر اعضای این گروه بودند که پس از آن از منزل دیگر معلولین هم بازدید نموده و هدایای نقدی و غیرنقدی (خوار و بار) و لوازم ضروری منزل از سوی مدیرکل و نماینده مجلس به این عزیزان داده شد.

IMG_7612

لازم بذکر است، رحمانی مدیرکل بهزیستی گلستان و معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان گلستان به اتفاق رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در تاریخ ۱۸ دی ماه ۹۲ از خانواده شهید دارای ۵ معلول جسمی شدید در کردکوی بازدید و با این عزیزان دیدار و گفتگو کردند که در این بازدید مقرر شد: مسئولین بهزیستی استان به منظور ساماندهی وضعیت این عزیزان، دادن خدمات در منزل و کمک بلاعوض جلسه ای برگزار نمایند که خوشبختانه بازده خوبی داشت و امروز شاهد کمکهای خوبی به این معلولین عزیز هستیم.

ان شاالله که این خدمات رسانی ها پایدار و همیشگی باشد و همزمان به دیگر معلولین نیازمند شهرستان توجه شود و خدمات رسانی بعمل آید.

تصاویر دیدار قبلی:

2_174

0_3-(1)

ارسال نظر