گنجینه خاطرات فرمانداری کردکوی بازنشسته شد
تعداد بازدید تعداد 1,998 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۲۵ ب.ظ، شنبه، ۵ بهمن، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

در ششمین جلسه شورای اداری که در ساعت ۱۳ بعدازظهر امروز در سالن همایشات اداره جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی برگزار شد با برگزاری مراسمی از حجت الله حیدرپور معاون فرماندار کردکوی بمناسبت بازنشستگی وی تجلیل بعمل آمد.

IMG_0056به گزارش خبرنگار رادکانا، در ششمین جلسه شورای اداری که در ساعت ۱۳ بعدازظهر امروز در سالن همایشات اداره جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی برگزار شد از حجت الله حیدرپور معاون فرماندار کردکوی بمناسبت بازنشستگی وی تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم که به ریاست رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و با حضور حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی، روسای ادارات، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاها برگزار شد از حجت الله حیدرپور معاون فرماندار کردکوی به دلیل بازنشستگی تجلیل شد.

در این جلسه مراسم باشکوهی از سوی فرمانداری کردکوی جهت تجلیل از حجت الله حیدپور بعد از ۳۲ سال خدمت صادقانه و خالصانه برگزار شد.

حجت الله حیدرپور معاون فرمانداری کردکوی بعد از گذشت ۳۲ سال خدمت رسانی به مردم امروز از سوی فرمانداری کردکوی بازنشسته شد.

حجت الله حیدپور در سال ۶۱ از جهاد سازندگی شهرستان کردکوی فعالیت خود را در ارگان دولتی آغاز کرد و در حدود ۲ سال در این اداره مشغول بکار شد.

وی بعد از ۲ سال کار در شهرستان کردکوی به شهرستان گمیشان اعزام شد و به مدت ۷ سال به سمت رئیس جهاد سازندگی گمیشان منصوب شد.

سپس به مدت ۷ سال بعنوان مدیر جهاد سازندگی شهرستان بندرترکمن به مردم این شهرستان خدمت کرد.

حیدپور بعد از گذراندن این دوران به مدت ۴ سال در سمت بخشداری کردکوی در این شهرستان خدمت خالصانه ای از خود برجای گذاشت.

وی در نهایت به مدت ۱۲ سال در سمت معاون فرماندار کردکوی در دوره ۸ فرماندار در این شهرستان به مردم فهیم و شریف کردکوی خدمات ارزنده ای رساند که قابل تقدیر و تحسین است.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از سوی رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و مصطفی بالو شهردار کردکوی و هدایایی از زحمات بی دریغ این مرد پاک با تفکر بسیجی قدردانی و تجلیل شد.

لذا پایگاه خبری تحلیلی رادکانا برای حجت الله حیدپور که در تمامی مقاطع کاری خود پاکدستی، صداقت و درستی را سرلوحه کار خود قرار می داد تا خدمت ارزنده ای به مردم این دیار کند موفقیت، سربلندی، عاقبت بخیری و سرافرازی آرزومند است.

متن لوح تقدیر: 

با سلام و احترام فراوان

اینک که پس از قریب ۳۲ سال خدمت مداوم، صادقانه و خالصانه و حضور اثربخش و کارآمد در مسئولیت های مختلف اجرایی، اداری و سیاسی به افتخار بازنشستگی نایل شده ای؛ اولا خدا را سپاسگزاریم که توفیق خدمت در حکومت اسلامی تحت زعامت ولی فقیه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام راحل (ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه (مد ظله العالی) به همه ما و جنابعالی عنایت نمود.

مفتخریم که عمر خدمتی ما در حکومت صالحان زمینه ساز حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) سپری شد.

دوم اینکه خدا را شاکریم که عاقبت بخیر و آبرومند از سیستم اداری خارج می شوید.

امید است در عمر باقیمانده و زندگی آینده نیز عاقبت بخیر شوید. ودیگر اینکه قطعا تلاش و زحمات بی وقفه و شبانه روزی شما و ادب و اخلاق جنابعالی که برگرفته از تعالیم حیات بخش اسلام است از یاد و خاطره همکاران و مردم شریف و قدردان شهرستان و در نهایت از نظرگاه خداوند تبارک و تعالی فراموش شدنی نیست.

در پایان از همت بلند و مساعی مأجور شما در طول مدت خدمت دولتی به ویژه ایام همکاری (که درسهای فراوانی گرفتم) تشکر و قدردانی می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای باقی ایام شریفتان عزت و سربلندی، سعادت و سلامت و موفقیت و بهروزی در کنار خانواده و عزیزانتان آرزومندم.

برادر همیشگی شما رمضانعلی الیاسی

ارسال نظر