شور محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 12,805 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۱۴ ب.ظ، چهارشنبه، ۱ آذر، سال ۱۳۹۱ نظرات 3 نظر

مراسم بزرگ عزاداري و دسته روي دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول به مناسبت شهادت سرور و سالار شهيدان حضرت حسين بن علي (عليه السلام) صبح امروز در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رادکانا در علی آباد کتول، مراسم بزرگ عزاداري و دسته روي دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول به مناسبت شهادت سرور و سالار شهيدان حضرت حسين بن علي  (عليه السلام) صبح امروز در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

استادان ودانشجويان فرهيخته  و كاركنان شريف دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول بار ديگر در غم سنگين و جانگداز سرور و سالار آزادگان جهان،  اشک ماتم و عزا بر رخسار خويش جاري کردند.

اين مراسم از سوی دفتر فرهنگ، بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی صبح امروز یکم آبان ماه  برابر ششم محرم الحرام بصورت دسته روي، نوحه سرايي  و سينه زني از دانشکده خوارزمی آغاز و تا يادمان شهداي گمنام ادامه یافت.

گفتني است فضاي دانشگاه و دانشكده ها از روز نخست محرم در سوگ شهيد كربلا و ياران باوفايش سياهپوش شده است و دل هاي مشتاق و آزاده ي دانشگاهيان متدين در غم و اندوه مظلوم كربلا گريان است.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

Haman می گوید:

اینا چرا سیاه نپوشیدن ؟

اصلا چرا من هی انتقاد میکنم 😀 ؟

ramzi می گوید:

با سلام و خسته نباشی خدمت همه زحمت کشان و مسولین برگزار کننده مراسمات:نظر من درمورد نگه داشتن احترام امامان و حرمت انهاست که دراین دو مسئه خیلی مهم دانشگاه ازاد واحد علی اباد واقعا سنگ تموم گذاشته و کامل این مسئله رعایت شده.همچنین باعث افتخار من دانشجو هست که در این واحد مشغول تحصیل هستم .بازهم از همه و همه از مسولانی که در این واحد فعالیت میکنن کمال تشکر را دارم و اول از خدای بزرگ وبعد از سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) برای شما عزیزان ومخصوصا از ریاست محترمی که در همه برنامه ها نقش موثری دارند طلب عاقبت بخیری و امرزش و سربلندی در تمام مراحل زندگی برای شما عزیزان را دارم.

ارسال نظر