دیدار مدیران ادارات با امام جمعه شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد 700 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۰۹ ب.ظ، یکشنبه، ۱۳ بهمن، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

مدیران ادارات شهرستان کردکوی در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

IMG_0010به گزارش خبرنگار رادکانا جمعی از مدیران ادارات شهرستان کردکوی صبح امروز که دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر می باشد به دیدار حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی رفتند.

حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه کردکوی در این دیدار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام راحل (ره) گفت: مردم ما روزگار پهلوی به اصطلاح بزرگ را به سختی گذراندند و روزگار بسیار طاقت فرسایی بود.

وی ادامه داد: در کشوری که اکثریت مردم آن متدین، شیعه و از پیروان راستین مکتب اهل بیت (ع) بودند کنار آمدن با کسی که حوزه ها را تعطیل کرد، کشف حجاب کرد و روحانیت را ترور می کرد سخت و رنج آور بود.

شاعری افزود: تعداد زیادی از بانوان همین مرز و بوم برای حفظ حجابشان در خانه هایشان دق کردند و جان به جان آفرین تسلیم نمودند.

امام جمعه کردکوی در خصوص ظهور پهلوی دوم و جنایات وی اظهار داشت: با بر سر کار آمدن پهلوی دوم و جنایاتی که به واسطه وی اتفاق افتاد باعث شد تا مردی بزرگ همچون روح الله خمینی ظهور کند و در مقابل ظلم و ستم ارتش ستمشاهی بایستد و شجاعت و شهامت مثال زدنی امام راحل (ره) استکبار را به زیر کشید.

این عالم فرهیخته افزود: در کشور امام علی (ع)، در کشور امام زمان (عج) و اهل بیت (ع) مردمی وجود داشتند که مریدان واقعی و راستین اهل بیت عصمت و طهارت بودند و نمی توانستند ظلم و ستم شاه و ارتش شاه را ببینند.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) فریادی سر داد که این فریاد برای مردم آشنا بود و مردم فهیم و ولایتمدار ایران به فریاد روح الله خمینی (ره) لبیک گفتند و در مقابل جنایات شاه مخلوع ایستادند.

برنامه های اجرایی دهه فجر در کردکوی به نحوی باشد که موجب تعطیلی ادارت نشود

حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی در ادامه خطاب به مدیران دستگاههای دولتی شهرستان گفت: برنامه های اجرایی دهه فجر در شهرستان کردکوی نباید به صورتی باشد که ادارات در ساعات اداری تعطیل شوند و این امر موجب یأس و ناراحتی مردم شود.

شاعری با اشاره به این موضوع که مدیران الگوی مردم در برنامه های اجرایی شهرستان هستند، افزود: زمانی که مردم عادی حضور فعال مدیران شهرستان را در مراسمات اجرایی فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و سایر برنامه ها مشاهده می کنند رفتار و کردار این دسته از افراد را سرلوحه خود قرار می دهند لذا مردم تأثیر پذیر از رجال و مسئولین هستند.

وی خاطرنشان کرد: مردم وقتی می بینند که شخصت های اصلی ادارات در نوک پیکان دین و انقلاب قرار دارند آنان هم پشت سر مسئولین قدم های استواری بر می دارند.

ارسال نظر