اجرای بیش از ۵۰۰ برنامه در ایام الله دهه فجر در کردکوی
تعداد بازدید تعداد 669 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۳۳ ب.ظ، یکشنبه، ۱۳ بهمن، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی: بیش از ۵۰۰ برنامه مختلف فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، اقتصادی، علمی، هنری در ادارات، مساجد، تکایا، مدارس و سایر مکان ها در ایام الله دهه فجر برگزار می شود که اهم این برنامه ها فرهنگی می باشد.

IMG_0016به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و دبیر ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان کردکوی در ابتدای مراسم دیدار با امام جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت این ایام گفت: امروز وحدت، همدلی و الفتی که بین مردم ایجاد شد از برکات و نعمات خداوند متعال است و خداوند در قبال آن انتظاراتی همچون توکل بر خدا داشتن و با صبر و استقامت و تلاش این راه پرخیر و برکت را ادامه دادن را از ما انتظار دارد.

دبیر ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان کردکوی در خصوص اجرای برنامه های متنوع در شهرستان اظهار داشت: بعد از گذشت ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در استان گلستان مخصوصا شهرستان کردکوی شاهد اجرای برنامه های متنوع هستیم.

وی افزود: انواع برنامه های فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، سیاسی، علمی و سایر برنامه ها در طول ایام دهه فجر اجرا می شود.

محمودی از اجرای بیش از ۵۰۰ برنامه مختلف در سطح شهرستان کردکوی خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰ برنامه مختلف فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، اقتصادی، علمی، هنری در ادارات، مساجد، تکایا، مدارس و سایر مکان ها در ایام الله دهه فجر برگزار می شود که اهم این برنامه ها فرهنگی می باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در پایان یادآور شد: در ۱۴ مسجد شهر و روستاهای کردکوی برنامه های محوری خواهیم داشت.

ارسال نظر