دیدار مسئولین با خانواده شهید انقلاب “حمزه طیبی”
تعداد بازدید تعداد 1,158 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۲۹ ب.ظ، جمعه، ۱۸ بهمن، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

تعدادی از مسئولین شهرستان کردکوی بمناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به دیدار خانواده شهید حمزه طیبی از شهدای انقلاب کردکوی رفتند.

IMG_0116به گزارش خبرنگار رادکانا، فرماندار کردکوی به همراه تعدادی از مسئولین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر به دیدار خانواده شهید بزرگوار حمزه طیبی از شهدای انقلاب رفتند و یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.

در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و امام شهدا از خانوده این شهید با اهدای هدیه ای تقدیر و تجلیل کردند.

شهید حمزه طیبی از شهدای دوران انقلاب می باشد که در تظاهراتی که علیه رژیم منفور شاهنشاهی در تاریخ ۱۰/۱۰/۵۷ در کوچه حاج آقا شاعری شهر کردکوی برگزار شده بود به شهادت رسید.

نحوه شهادت این شهید بزرگوار این چنین بود: شهید بزرگوار بدلیل اینکه معلم بوده و نسبت به مسائل انقلاب از آگاهی خوبی برخوردار بوده و فعالیت زیادی در زمان انقلاب داشت از این رو در تاریخ ۱۰/۱۰/۵۷ در تظاهراتی که علیه رژیم سفاک و منفور پهلوی در کوچه حاج آقا شاعری شهرستان کردکوی برگزار شده بود و زمانی که نظامیان ژاندارمری برای مقابله با تظاهرکنندگان شروع به تیراندازی می کنند در همین زمان این شهید بزرگوار که در صف اول این تظاهرات قرار داشت مورد اصابت گلوله نظامیان ژاندارمری قرار می گیرد و به درجه رفیع شهادت نائل می آید.

لازم بذکر است مسئولین شهرستان با توجه به تقسیم بندی های از پیش تعیین شده به دیدار خانواده های معظم شهدا و جانبازان شهر کردکوی و روستاهای همجوار رفتند.

ارسال نظر