آغاز بکار ارائه کارت هوشمند ملی در ثبت احوال کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 3,039 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۲۰ ب.ظ، یکشنبه، ۲۰ بهمن، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

ارائه کارت هوشمند ملی امروز با حضور حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی، در این شهرستان آغاز شد.

IMG_0021به گزارش رادکانا، مسلم زمانی رئیس اداره ثبت احوال کردکوی در خصوص آغاز بکار ارائه کارت هوشمند ملی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی کشور در نظر دارد تا طی یک طرح برنامه ریزی شده کارت هوشمند ملی را جایگزین کارت های شناسایی فعلی کند.

IMG_0010

وی افزود: علاوه بر کاربردهای قبلی کارت ملی، کارت های جدید بعنوان کلید ورود به دولت الکترونیک و حرکت به سمت جامعه اطلاعاتی این فرصت را فراهم می کنند تا افراد به شیوه ای امن وارد فضای دیجیتالی شوند.

IMG_0025

زمانی نقش کارت های هوشمند را در جامعه امروزی این گونه بیان می کند: کارت هوشمند ملی به عنوان مقدماتی برای ورود به جامعه اطلاعاتی می تواند موجب توزیع عادلانه فرصت ها، کاهش بسیاری از هزینه های دولت و مردم شود و این امور می تواند نقش بسزایی در پویایی اقتصاد داشته باشد.

IMG_0019

رئیس اداره ثبت احوال کردکوی در ادامه اظهار داشت: با پیاده سازی طرح کارت هوشمند ملی این امکان فراهم می شود که خدمات به روش ساده، سریع و با کیفیت بالاتر به مردم ارائه شوند و این موضوع می تواند موجب بهبود سطح کیفی زندگی مردم و باعث بالا بردن سطح رضایت مردم شود.

IMG_0008

لازم بذکر است که ارائه کارت هوشمند ملی امروز با حضور حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی، مسلم زمانی رئیس اداره ثبت احوال کردکوی و کارکنان این اداره در این شهرستان آغاز شد.

kordkuy (5)

ارسال نظر