آموزش و پرورش استان گلستان سرباز معلم جذب می کند
تعداد بازدید تعداد 784 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۳۸ ق.ظ، شنبه، ۲۶ بهمن، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان جهت تامین بخشی از نیازهای آموزشی در مناطق محروم و مورد نیاز استان، سرباز معلم جذب می کند.

thumb276-0fc1920ca14de8d08e06b7cdf35d5922به گزارش رادکانا، این اداره کل روز چهارشنبه اعلام کرد: با توجه به کاهش سهمیه تخصیصی جذب سرباز معلم فقط جهت استفاده در دوره ابتدائی به عنوان معلم با اولویت رشته های مرتبط با آموزگاری در شهرستان های گمیشان ۵ نفر، آق قلا۱۴ نفر، علی آباد۶ نفر، گنبد ۱۰نفر ، کلاله ۹ نفر ، مراوه تپه ۱۳ نفر دارندگان مدارک فوق دیپلم و لیسانس می شود.

مدارک مورد نیاز برای حضور در طرح سرباز معلم:

۱- ارائه برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت ( تاریخ مندرج در برگه اعزام اردیبهشت یا تیرماه ۹۳ باشد.)

۲- ارائه مدرک تحصیلی و یک برگ کپی

۳- اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه یک سری

۴- چهار قطعه عکس ۴*۳ که مشخصات داوطلب در پشت آن نوشته شده باشد.

۵- ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید وجانبازان برای اعضای درجه یک خانواده های معظم شهدا –آزادگان – مفقودین –جانبازان مبنی بر اینکه از اعضای درجه یک افراد مذکور می باشند.

۶- ارائه گواهی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای کسانی که اعضای پایگاه مقاومت بسیج باشند

۷ ارائه گواهی یا حکم کارگزینی برای فرزندان عزیز فرهنگی

۸- ارائه کارت واکسیناسیون

۹- تکمیل فرمهای مربوطه

همچنین مهلت ثبت نام در مرحله اول تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۲ و در مرحله دوم تا تاریخ ۲۰/۱۲/۹۲ (در صورت عدم تکمیل ظرفیت در مرحله اول ) اعلام شده است.

محل ثبت نام مدیریت های آموزش و پرورش شهرستان های گمیشان، آق قلا، علی آباد، گنبد، کلاله و مراوه تپه بوده و علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش گلستان و یا تلفن گروه طرح و برنامه با شماره ۶۶۲۲۴۳۳-۰۱۷۱ تماس بگیرند. / روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان

ارسال نظر