گردهمایی روحانیون شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد 852 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۳۸ ب.ظ، چهارشنبه، ۳۰ بهمن، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

گردهمایی روحانیون شهرستان کردکوی با حضور روحانیون مستقر، هجرت و بومی این شهرستان برگزار شد.

radkanaبه گزارش خبرنگار رادکانا، در این جلسه که روحانیون شهرستان کردکوی اعم از مستقر، هجرت و بومی حضور داشتند در خصوص تبیین نقش و وظیفه علما و روحانیون در قبال بیداری اسلامی منطقه و لزوم هوشیاری برای مقابله با توطئه و ترفندهای دشمنان بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام موسی شاعری امام جمعه کردکوی به نقش روحانیون در هدایت جامعه اشاره کرد و افزود: وجه بارز دین اسلام، عمق بخشی به آگاهی ها و الهی کردن علم و دانش است و با توجه به اینکه حکومت اسلامی در ایران با ایثار و فداکاری همه اقوام تشکیل شده است باید روحانیان به منظور جلوگیری از انحرافات تلقینی دشمنان اسلام، تلاش و روشنگری کنند.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با اشاره به اهمیت نقش علما و روحانیون در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی از آنان به‌عنوان پرچمداران علم و دین و آگاهی نام برد وخاطرنشان کرد: با توجه به دشمنی استکبار با مردم ایران اسلامی، نقش روحانیون در امر بصیرت‌ بخشی و آگاهی دادن در خصوص این امور بسیار حیاتی محسوب می‌شود.

شایان ذکراست، در ادامه این گردهمایی روحانیون حاضر در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در بالا بردن سطح فرهنگی شهرستان پرداختند.

ارسال نظر