نقش مهندسین و کارگزاران کشاورزی در خودکفایی برجسته و مهم است
تعداد بازدید تعداد 645 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۴۲ ب.ظ، یکشنبه، ۴ اسفند، سال ۱۳۹۲ نظرات یک نظر

حجت‌الاسلام محمودی با حضور در مرکز خدمات کشاورزی کردکوی،نقش مهندسین و کارگزاران کشاورزی را در خودکفایی کالای اساسی کشور نقشی برجسته و مهم خواند.

174199به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در جمع مهندسین و کارکنان مرکز خدمات کشاورزی شهرستان، با اشاره به اینکه همه ما مدیون نظام و انقلاب اسلامی هستیم، تصریح کرد: باید در راستای حفظ انقلاب عاشقانه و خالصانه با عمل به وظایف و تکالیف خودمان تلاش کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه، دشمنان ما تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا جلوی پیشرفت ما را بگیرند، افزود: آن‌ها هرچه تلاش کردند نه تنها نتیجه‌ای نداشت بلکه نتیجه‌ای عکس عایدشان شد.

محمودی همچنین نقش مهندسین و کارگزاران کشاورزی در خودکفایی کالای اساسی کشور را نقش برجسته و مهم خواند و تصریح کرد: شما سربازان نظام اسلامی در جبهه اقتصادی هستید و باید بوظیفه شرعی و ملی خود در خودکفائی قدم های بلندی بردارید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه، با بیان اینکه بخش کشاورزی بر اساس رهنمودهای معمار کبیر انقلاب اسلامی و تاکید مقام معظم رهبری بعنوان محور توسعه اقتصادی و ضامن امنیت غذائی در عرصه خودکفایی محصولات است، افزود: با سیاست گذاری مناسب و اقدام بنیادی در ایجاد زیرساخت ها، راه برای افزایش بهره وری عوامل تولید و ایجاد رقابت پذیری محصولات تولیدی فراهم و جذابیت ورود سرمایه به بخش های مختلف محقق می‌گردد.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشرشد.
http://golestanblog.ir/?p=15842
منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

ارسال نظر