جوان مسیحی گرگانی به دین مبین اسلام گروید + عکس
تعداد بازدید تعداد 895 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۰۲ ق.ظ، یکشنبه، ۴ اسفند، سال ۱۳۹۲ نظرات یک نظر

یک مسیحی مقیم شهر گرگان با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان و قرائت شهادتین ، به دین مبین اسلام تشرف یافت.

radkana (2)به گزارش رادکانا، ایوان میشنکو صبح روز شنبه ۹۲/۱۲/۳ با حضور در دفتر آیت الله سیدکاظم نورمفیدی با قرائت شهادتین به دین مبین اسلام و مذهب تشیع گروید.

وی، تشرف به اسلام و انتخاب مذهب شیعه را تأثیرپذیری از قرآن کریم و عشق به امام حسین (ع) برشمرد و گفت: با مطالعه و شواهد عینی که از دین اسلام داشته و دارم، اسلام را دین کاملی یافتم و از صمیم قلب برای هدایت خودم انتخاب کردم.

وی خاطر نشان کرد: عشق به امام حسین (ع) در وجود ما بوده و هست زیرا همه ساله در ماه محرم در عزای این امام عزیز سوگواری می کنم و از کراماتش بهرمند شده ام.

ایوان میشنکو اضافه کرد: دو خواهرم نیز قبل از من به دین اسلام تشرف یافتند.

radkana (1)

آیت اله نورمفیدی نیز در سخنانی با تقدیر از وی خاطر نشان کرد: اگر اعتقاد شما از صمیم قلب باشد و برای هدایت و نزدیکی به پروردگار این دین را انتخاب کرده باشی، قطعا از فیض الهی بهره مند خواهید شد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان برای وی که به وحدانیت پروردگار متعال و ائمه اطهار (ع) اقرار به مسلمانی کرده است، دعای خیر و آرزوی هدایت روزافزون نمود. / روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان

قلب های آبی منتظر می گوید:

سلام.ممنوم ازحضورشما دروبلاگ ما.استفاده بردم از خبرهای بسیارخوب شما.

ارسال نظر