افتتاح بخش post partom بيمارستان اميرالمومنين (ع) کردکوی
تعداد بازدید تعداد 1,301 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۴۸ ب.ظ، یکشنبه، ۱۱ اسفند، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

بخش post partom در راستای ارتقائ ايمنی و ارائه خدمات هرچه بهتر و با کيفت تر طبق استانداردهای اعتبار بخشی برای مادران و نوزادان در بيمارستان امير المومنين (ع) شهرستان کردکوی افتتاح گردید.

eftetah bakh 92.12.10به گزارش رادکانا، دکتر شعبان جمالزاده سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی در حاشیه افتتاح این بخش از بیمارستان فوق تخصص قلب امیرالمؤمنین (ع) کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: یکی از بخش های ضروری در بیمارستان های جنران مخصوصا بیمارستانهایی که مادران باردار برای ختم بارداری مراجعه می کنند داشتن بخش post partom است که مادران بلافاصله بعد از زایمان حتما به این بخش ورود پیدا می کنند.

 وی افزود: این بخش از زایشگاه امروز فعال گردید و به مادرانی که ختم بارداری دارند بصورت تفکیک شده خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

دکتر جمالزاده در ادامه خاطرنشان کرد: این بخش در بیمارستان جدید التأسیسی همچون صیاد شیرازی گرگان که از استانداردهای جدیدی برخوردار می باشد تعریف شده و در حال اجراست.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی اظهار داشت: برای راه اندازی این بخش هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان، تجهیزات کامل یک بخش تعریف شده است و طبق استانداردهای لازم به دستگاههای الکتروشوک، ساکشن و… و پرسنلی مجرب در حد تخصصی مجهز شده که خوشبختانه عملیاتی شده و در حال حاضر قابل استفاده می باشد.

وی از کمکهای خیرین شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی گلستان در راه اندازی این بخش سخن گفت و افزود: تمامی امکانات این بخش به همت خیرین و دانشگاه علوم پزشکی گلستان تهیه شده است.

IMG_0066

دکتر جمالزاده افزود: بخش خیرین در این قسمت به ما کمک قابل توجهی کردند و دستگاه شوکر و الکتروشوک به ما دادند که این نقش بسزایی در افتتاح این بخش داشته است.

وی ادامه داد: از خیرین شهرستان درخواست می کنیم که در زمینه های دیگر هم ورود پیدا کنند و ما را از کمکهای خیرانه خود برخوردار کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی در خاتمه اظهار داشت: عزیزان خیر قبل از هرگونه اقدام خیرخواهانه ای حتما مشاوره ای با قسمت بهداشت و درمان و بیمارستان داشته باشند به دلیل اینکه ما یک سری اولویت هایی داریم که با همفکری هم می توانیم کمکهای بیشتری به مردم کنیم.

بخش جديد post partom با حضور دکتر محمدجواد نظری مهر نماينده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی و دکتر هاديان استاد الکتروفيزيولوژی دانشگاه آريزونای آمريکا در بيمارستان اميرالمومنين (ع) کردکوی افتتاح گرديد.

ارسال نظر