زنده نگهداشتن یاد شهداء باعث تداوم حرکت انقلاب است
تعداد بازدید تعداد 655 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۵۶ ب.ظ، پنج شنبه، ۱۵ اسفند، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

حجت الاسلام غلامحسین محمودی گفت: خانواده شهید در اجتماع یک واژه افتخاز انگیز است و زنده نگهداشتن یاد شهدا باعث تداوم حرکت انقلاب است.

204942به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌ الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در نشستی که با حضور محمد مارزلو رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد، بر لزوم وجود هماهنگی‌های لازم و تبادل نظر بین سازمان تبلیغات و بنیاد شهید تاکید کرد و ضمن ارائه پیشنهاداتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از این فرهنگ می‌توانیم از تحریم‌ها عبور و بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه را رفع کنیم.

وی در ادامه به جایگاه خانواده شهداء اشاره کرد و گفت: خانواده شهید در اجتماع یک واژه افتخازآمیز است و زنده نگهداشتن یاد شهدا باعث تداوم حرکت انقلاب است.

محمودی در ادامه تصریح کرد: ما باید با انجام واجبات، ترک محرمات،‌ امر به معروف و نهی از منکر و رواج این فریضه مهم در جامعه،‌ مطالعه و عمل به وصایای به یادگار مانده از شهدا و توجه به حجاب و عفاف و گسترش معنویات در جامعه زمینه‌های رشد و تکامل معنوی خود را فراهم کنیم.

رئیس اداره تبلغیات اسلامی کردکوی، همچنین برگزاری اردوهای راهیان‌ نور را به دلیل زنده نگه‌‌ داشتن یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس، آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی آحاد مردم با سختی‌ها و مشقت‌هایی که رزمندگان متحمل شدند، با اهمیت خواند و گفت: باید از ظرفیت و توانمندی جوانان برای پیشبرد امور و ایجاد زیرساخت‌های لازم، بهره کافی برد.

ارسال نظر