برگزاری ۵۰ برنامه مختلف در ایام فاطمیه در کردکوی
تعداد بازدید تعداد 592 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۲۲ ب.ظ، سه شنبه، ۲۷ اسفند، سال ۱۳۹۲ نظرات بدون نظر

۵۰ برنامه مختلف فرهنگی ، مذهبی در ایام فاطمیه (س) شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در شهرستان کردکوی برگزار می شود.

217407به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، از برگزاری ۵۰ برنامه ی مختلف در ایام فاطمیه (س) خبر داد.
محمودی با اعلام این خبر و با توجه به تقارن سال نو با ایام فاطمیه بر ضرورت حفظ حرمت اهل بیت (ع) در مراسمات و جشن های آغاز سال نو تاکید کرد و گفت: هماهنگی های لازم با مساجد، روحانیون، مداحان و هیئات مذهبی در راستای برگزاری مراسم بزرگداشت ایام فاطمیه (س) در سطح شهرستان انجام شده است.

وی همچنین بر بهره برداری از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود برای تعظیم شعائر اسلامی و هر چه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم در این ایام تأکید کرد و گفت: بازگو کردن وقایع این مصیبت و نشان دادن ابعاد وجودی حضرت فاطمه الزهرا (س) می‌تواند به ترویج فرهنگ فاطمی بین تمام اقشار جامعه و بویژه دختران کمک شایانی کند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه تصریح کرد: فضاسازی تبلیغی و نصب پلاکارد، بنر، تراکت های تبلیغی و پرچم های مزین به نام حضرت زهرا (س)، اعزام مبلغ و مبلغه، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، توزیع محصولات فرهنگی ویژه ایام فاطمیه (س)، هماهنگی‌های لازم با روحانیان مستقر و خوداستقرار جهت اجرای برنامه‌های مناسب در ایام فاطمیه، همکاری برای برپایی دسته عزاداری خیابانی از جمله برنامه های این اداره در ایام گرامیداشت شهادت حضرت زهرا (س) می باشد.

ارسال نظر