شهرداری نسبت به صدور برخی مجوزها دقت کند
تعداد بازدید تعداد 789 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۰۹ ب.ظ، چهارشنبه، ۲۸ اسفند، سال ۱۳۹۲ نظرات یک نظر

شهرداری کردکوی به تعدادی از فروشندگان مجوز برپایی چادرهایی جهت فروش لوازم عید در حاشیه دبیرستان دخترانه شهید علی میاندره را صادر کرده است که اعتراض مسئولین مدرسه مذکور و اداره آموزش و پرورش کردکوی را بهمراه داشته است.

IMG_0013به گزارش خبرنگار رادکانا، این روزها که کم‌کم به ایام عید نزدیک می‌شویم و همه ساله در این ایام بازارها به اوج شلوغی خود می‌رسند و مردم هم با حضور خود در مغازه ها و دیگر مکان ها به خرید نوروزی و سال نو می پردازند.

در این میان شهرداری کردکوی به تعدادی از فروشندگان مجوز برپایی چادرهایی جهت فروش لوازم عید در حاشیه دبیرستان دخترانه شهید علی میاندره را صادر کرده است که اعتراض مسئولین مدرسه مذکور و اداره آموزش و پرورش کردکوی را بهمراه داشته است.

اعتراضات به این سمت و سو است که چادرهایی که فروشندگان جهت فروش اجناسشان جلوی این مدرسه برپا کرده اند مشکلاتی در جهت عبور و مرور دانش آموزان به داخل مدرسه و تجمع دانش آموزان در این مکان و مشکلات اجتماعی دیگری را برای این مدرسه بوجود آورده است که متأسفانه با توجه به تذکرهای فراوان چند سالی است که این اقدام تکرار می شود.

آنان می گویند با توجه به اینکه همه ساله قبل از برپایی این مراکز به شهرداری کردکوی یادآوری می کنیم که مکان دیگری را برای این افراد در نظر بگیرند تا مقابل مدرسه که مکان تعلیم و تربیت و رفت و آمد دانش آموزان است این مراکز برپا نشود باز هم این موارد تکرار می شود که بسی جای سوال دارد.

فرهنگیان می گویند: با وجود برپایی این بازار و فروشندگان در این مکان با مشکلات زیادی روبرو شدیم که نیاز می دانیم از این تریبون به آنان یادآوری کنیم که ان شاالله در سال های آینده مکان دیگری را برای برپایی آن اختصاص دهند تا بحث فرهنگی جامعه که یکی از اصول اساسی ماست حفظ شود و جریحه دار نشود.

لازم است شهرداری کردکوی نسبت به این قبیل موارد مهم توجه و دقت نظر بیشتری داشته باشد تا براحتی به حوزه فرهنگی ما ضربه  وارد نشود زیرا دانش آموزان ما آینده سازان این مملکت اند.

ان شاالله شهردار محترم کردکوی با تدابیر ارزشمندشان این مشکل را در سالهای آینده برطرف خواهند کرد و دگیر در این حوزه با مشکلی روبرو نخواهیم شد.

این موضوع ما را روانه بازار مذکور واقع در میدان انقلاب کرد تا ببینیم موارد اطلاع داده شده از چه قرار است.

تصاویر مربوط به این موضوع:

IMG_0003IMG_0006IMG_0011IMG_0012IMG_0014IMG_0015

بی سواد قرن می گوید:

اگه یکمی عقلشو کار بندازه باید شورای شهر محترم دقت کنه دسته گل شورا هستش شهردار ی و شهردار محترم چه گناهی دارن…بی انصاف نباشیم.

ارسال نظر