باید مکتب فاطمی را ترویج دهیم
تعداد بازدید تعداد 889 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۲ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۷ فروردین، سال ۱۳۹۳ نظرات یک نظر

حجت الاسلام غلامحسین محمودی گفت: اگر بخواهیم سیره فاطمی در جهان سربلند باشد باید مکتب فاطمی را ترویج دهیم.

255686به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در این جلسه، پیشاپیش ضمن تبریک فرارسیدن خجسته سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) گفت: دختران ما باید با الگو قرار دادن شخصیتی مانند حضرت زهرا (س) برای خود، همواره سعی کنند تا خود نیز به‌ عنوان الگوی یک زن مسلمان در جامعه ظاهر شوند.

وی همچنین با بیان این مطلب که: باید نسبت به برگزاری مراسم‌های ولادت همانند مراسم عزاداری و شهادت با شکوه هرچه بیشتر اهتمام داشت، خاطرنشان کرد: مسلمانان نسبت به حضرت زهرا (س) وظیفه سنگینی بر دوش دارند و باید نسبت به تبیین عظمت و مقام این بانوی بزرگوار تلاش کنند.

محمودی بیان عظمت و ویژگی‌های حضرت فاطمه زهرا(س) و تبیین سبک زندگی فاطمی را در ایام ولادت آن حضرت ضروری دانست و افزود: اگر بخواهیم سیره فاطمی در جهان سربلند باشد باید مکتب فاطمی را ترویج دهیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، در رابطه با راهکارهای تبیین کردن ویژگهای اخلاقی حضرت زهرا برای جامعه اظهار داشت: هرکس در حد توان خود باید از فضایل اهل بیت به‌ویژه حضرت زهرا (س) بگوید که این امر به طور قهری افراد را وادار به تبعیت و تسلیم می‌کند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
http://golestanblog.ir/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%85%DA%A9%D8%AA%D8%A8-%D9%81%D8%A7%D8%B7%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AC-%D8%AF%D9%87%DB%8C%D9%85/
منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

ارسال نظر