ترافیک خبری رسانه ای در گلستان / چندین برنامه مهم در یک روز
تعداد بازدید تعداد 432 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۱۸ ق.ظ، پنج شنبه، ۲۳ مرداد، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

فردا استان گلستان شاهد حضور تعداد زیادی از مهمانان کشوری می باشد و برنامه های متعدد و فشرده ای در استان برگزار خواهد شد.

golestanema21به گزارش رادکانا، صبح فردا اولین برنامه با ” حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تپه نوالشهداء گرگان ” ساعت ۷٫۳۰ آغاز می شود و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام نشست صمیمی اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با مدیران و مسئولین نهادهای دستگاه های متولی اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در استان گلستان برگزار خواهد شد.

دومین برنامه فردا ، ” بازدید اصحاب رسانه به همراه مسئولین از پروژه های بندرترکمن ” و انعکاس توانمندی و ظرفیت های توسعه بندرترکمن است که این برنامه ساعت ۸ صبح در بندرترکمن برگزار خواهد شد.

سومین برنامه فردا ، ” تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه پلیس گلستان ” است که ساعت ۹ صبح در ستاد فرماندهی انتظامی استان گلستان برگزار می شود.

چهارمین برنامه حضور وزیر جهادکشاورزی برای بازدید از پروژه های بخش کشاورزی در گنبد است که ساعت ۱۰ صبح انجام می شود.

پنجمین برنامه ” همایش گرامیداشت روز خبرنگار ” ، معرفی و تجلیل از شهید روحانی فرد به عنوان شهید شاخص سازمان بسیج رسانه استان گلستان است که این برنامه ساعت ۱۰ صبح در رستوران لاله جنب بیمارستان حکیم جرجانی برگزار خواهد شد.

ششمین برنامه فردا ، ” همایش جهاد فرهنگی و فرهنگ جهادی ” با سخنرانی دکتر حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر ، حجت الاسلام قاسم روانبخش دبیر سیاسی نشریه پرتو سخن است که این برنامه ساعت ۱۵ الی ۱۹ در سازمان تبلیغات اسلامی گلستان واقع در کوی ویلا برگزار خواهد شد.

هفتمین برنامه فردا ، ” اختتامیه جشنوراره رسانه و محیط زیست ” نگاه سبز” و تجلیل از برگزیدگان جشنواره ” است که ساعت ۱۷ در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

ارسال نظر