پزشکانی که بسیجی وار عمل می کنند/طرح ویزیت رایگان مردم روستاهای محروم کوهپایه ای کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 901 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۰۳ ب.ظ، شنبه، ۱ شهریور، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

پزشکان بسیجی در اقدامی جهادی از سوی اکیپی از حوزه های خدماتی، حمایتی و درمانی شهرستان از مردم مناطق محروم کوهپایه ای شهرستان کردکوی ویزیت رایگان بعمل آوردند.

kordkuy (16) - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، به مناسبت روز پزشک و سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا دانشمند برجسته ایران زمین، اکیپی از حوزه های خدماتی، حمایتی و درمانی شهرستان عازم روستاهای محروم کوهپایه ای کردکوی شدند.

 

 

به مناسبت روز پزشک از سوی دستگاه های هلال احمر، بهزیستی، بسیج جامعه بزشکی سپاه، بهداشت و درمان و واحد درمان تامین اجتماعی کردکوی با همت بخشداری و فرمانداری این شهرستان، از روستاهای محروم کوهپایه ای بازدید و از مردم این روستاها ویزیت رایگان بعمل آوردند.
این دو اکیپ با تجهیزات دارویی و خدماتی، حمایتی، آموزشی، امدادی از روستاهای حاجی آباد، کنداب، چمن ساور و رادکان مورد بررسی و کمک و حمایت قرار گرفتند.

 

 

در این اعزام پزشکانی با همت جهادی پای در مناطق محروم شهرستان گذاشته و مردم ساده و بی آلایش این سرزمین را ویزیت کردند.

 

 

پزشکانی که با طی کردن مسافتی طولانی و جاده های ناهموار در دل کوه و تحمل گرمای شدید به این مناطق سفر کرده و اهالی این روستاهای محروم را مورد مداوا قرار می دهند.

 

 

جا دارد به مناسبت روز پزشک و سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا دانشمند برجسته ایران زمین از این دسته از پزشکان که به این مناطق محروم سفر در دل کوهستان سفر می کنند تا مردم بی آلایش و خونگرم این مناطق را مورد مداوا قرار دهند تقدیر و تشکر بعمل آوریم و این روز فرخنده را به تمامی پزشکان همدل و همراه با مردم را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 

 

اهالی روستای حاجی آباد کردکوی از روستاهای استان گلستان با فقر و معلولیت دست و پنجه نرم می کنند و از امکانات اولیه نظیر برق و راه مناسب محروم هستند.

 

 

خبر مرتبط: عکس از روستای محروم حاجی آباد

 

خبر مرتبط: عکس از روستای محروم حاجی آباد

 

تصاویر مربوط به ویزیت رایگان مردم روستای محروم حاجی آباد شهرستان کردکوی:

 

kordkuy (6)kordkuy (5)kordkuy (9)kordkuy (10)kordkuy (11)kordkuy (12)kordkuy (17)kordkuy (18)kordkuy (19)kordkuy (20)kordkuy (1)kordkuy (2)

 

 

ارسال نظر