چه زمانی سران فتنه محاکمه می‌شوند؟/۳۰ روز مانده تا عاشورا +تصاویر
تعداد بازدید تعداد 513 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۲۴ ق.ظ، دوشنبه، ۱۴ مهر، سال ۱۳۹۳ نظرات یک نظر

عدم رسیدگی به پرونده سران فتنه کار تا بدان جا پیش برد که امروز نوکران داخلی آمریکا ، وقت و بی وقت تصویر محمد خان خاتمی را به صفحه اول روزنامه خود می کشانند و در سایت هایشان از میرحسین موسوی می گویند و …

image87383به گزارش رادکانا به نقل از ره به ری، در بازبینی تصاویر فتنه ۸۸ بودیم جمله ای عجیب و جالب به چشمان می خورد، جمله ای که در روز نهم دی ماه بر روی دست نوشته ی یکی از مردم نوشته شده بود : موسوی دستگیر نشه نفاق جری تر می شه… .

عدم رسیدگی به پرونده سران فتنه کار تا بدان جا پیش برد که امروز نوکران داخلی آمریکا، وقت و بی وقت تصویر محمد خان خاتمی را به صفحه اول روزنامه خود می کشانند و در سایت هایشان از میرحسین موسوی می گویند و …

گستاخی‌های آنها به حدی رسیده است که از این بزرگواری نظام سو استفاده کرده و همین مانده است که خواستار بخشش سران فتنه و دادن مقامات دسته اول دولتی به آنها نیز بشوند.

این روزها که به سالگرد عاشورای سال ۸۸ نزدیک می شویم، برخی از فتنه‌گران که فضا را برای فعالیت خود مناسب دیده اندبه دنبال بازگرداندن سران فتنه به سیاست هستند و به طور آشکارا از رفع حصر سخن می گویند.

برخی از سران فتنه هم بدون توبه کردن تریبون ها را در دست گرفته اند و یکه تازی می کنند و کار را تا جایی پیش می‌برند که بدون هرگونه عذرخواهی نامه نگاری هم می کنند.

در ادامه تصاویری تاریخی از قیام نهم دی ماه ملت شریف ایران و آغاز بر پایان فتنه ۸۸ را مشاهده می کنید :

fetneh (21)

fetneh (20)

fetneh (19)

fetneh (22)

fetneh (15)

fetneh (17)

fetneh (18)

fetneh
fetneh

fetneh (4)

fetneh (3)

fetneh (1)

fetneh (8)

fetneh (6)

fetneh (11)

fetneh (12)

fetneh (13)

fetneh (14)

fetneh (7)

fetneh (2)

fetneh (5)

انتهای پیام/
محمد مهدی برهانی می گوید:

گرچه هرگز این اتفاق نخواهد افتاد اما ارزو میکنم فرصت محاکمه فراهم اید

ارسال نظر