دیدار فرهنگیان با امام جمعه کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 840 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۴۷ ب.ظ، یکشنبه، ۲ آذر، سال ۱۳۹۳ نظرات یک نظر

فرهنگیان بسیجی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به همراه ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی به ديدار امام جمعه این شهرستان رفتند.

IMG_0022 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، فرهنگیان بسیجی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به همراه ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی به ديدار حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه این شهرستان رفتند.

 

 

مسعود بیدلی مدير آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، معاونين پشتيباني، پرورشي، فرمانده بسيج فرهنگيان و تعدادي از فرهنگيان بسيجي كردكوي در این دیدار حضور داشتند.

 

 

در اين ديدار حسن روحاني فرمانده بسيج فرهنگيان از قبول ديدار امام جمعه تقدير و تشكر كرد و مسعود بيدلي نامني مدير آموزش و پرورش نيز از امام جمعه شهرستان بواسطه پذيرش جلسه ديدار، اظهار قدرداني و تشكر نمود.

 

 

این مراسم به همت بسیج فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی انجام شد.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????IMG_0022

 

انتهای پیام/

. می گوید:

…. مگه بسیجیه؟اگه بسیجی باشه همین الآن از بسیج کناره گیری میکنم.

ارسال نظر