چهارمین مسابقه وبلاگ نویسی “دیدار یار” برگزار می‌شود
تعداد بازدید تعداد 869 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۳۵ ق.ظ، دوشنبه، ۳ آذر، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز از برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی ستاد اقامه نماز كشور با همكاری جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی ،دفتر نماینده ولی فقیه در استان چهار محال و بختیاری و استانداری استان و ادارات و نهادهای فرهنگی خبر داد.

pic (5)به گزارش رادکانا، سید محمد عبداللهی با اشاره به چهارمین مسابقه وبلاگ نویسی نماز گفت : این مسابقه با عنوان «قرار دیدار» برای تمامی اقشار بالای ۱۳سال در دو بخش عمومی و دانشجویی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به هدف اصلی مسابقه که  اشاعه فرهنگ نورانی نماز در فضای مجازی است افزود : علاقمندان می‌توانند از اول آذر الی ۲۰ دی ماه با ثبت نام در سامانه ثبت نام به آدرس chb-namaz.ir  در این مسابقه شرکت و آثار خود را ارسال کنند.

معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز در ادامه به موضوعات و قالب‌های پیشنهادی برای شرکت در مسابقه اشاره کرد و اظهار داشت : اسرار و چرائی نماز، نماز در ادیان،  آثار و بركات نماز،  احكام نماز،  آلبوم تصاویر نماز،  اشعار نماز، داستانهای نماز،  مقالات، شیوه های دعوت به نماز، نماز از دیدگاه علوم پزشك ، خاطرات نماز، نماز پیامبر(ص) و ائمه،  آیات و روایات نماز، نماز اول وقت ، نمازهای مستحبی ، مساجد،  نقش نماز در هشت سال دفاع مقدس از موضوعاتی است که شرکت کنندگان می‌توانند از آن در آثار خود استفاده کنند.

وی با بیان اینکه تولیدی بودن آثار ، استفاده از موضوعات چندرسانه ای و ابتكار در خلق محتوا از مهمترین معیارهای داوری است، گفت : امكانات جانبی آلبوم عكس، كتابخانه دیجیتال، قالب گرافیكی وبلاگ، ارتباط مطالب با موضوع، پیوند معرفی سایت های مرتبط،  زمان بندی دقیق همراه با  آرشیو دهی مناسب تاریخی وبلاگ، چند زبانی بودن وبلاگ، گرافیك مطلوب واستفاده از المان های گرافیكی برای مطالب از جمله مواردی است که در داوری مورد توجه قرار می‌گیرد .

عبداللهی در ادامه خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه مسابقه ، اسفند ماه سال ۱۳۹۳ در استان محل دبیرخانه برگزار و نایج نیز اعلام می‌شو.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر