حامیان میرحسین موسوی در فتنه ۸۸ + عکس
تعداد بازدید تعداد 673 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۲۹ ق.ظ، دوشنبه، ۸ دی، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

درست در چنین روزهایی در سال ۱۳۸۸ میرحسین موسوی و همفکرانش در جرزنی بزرگ اقدام به اعتراض نموده و دست به آشوب های خیابانی زدند. وقایع تلخی که مرور آن برای حافظه ی تاریخ بسیار مفیداست و بررسی نقش آفرینی افراد و گروه ها می تواند ما را در تشخیص حرکات بعدی دشمنان نظام و انقلاب راه راه نمایی نماید. حال در سومین سالگرد آن واقعه به بازخوانی حمایت کنندگان میرحسین موسوی در آن ایام می پردازیم.

IMG12542352به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، درست در چنین روزهایی در سال ۱۳۸۸ میرحسین موسوی و همفکرانش در جرزنی بزرگ اقدام به اعتراض نموده و دست به آشوب های خیابانی زدند. حال در سومین سالگرد آن واقعه به بازخوانی حمایت کنندگان میرحسین موسوی در آن ایام می پردازیم.

16096_449 اکبر گنجی

وی همیشه در نظراتش تند روی کرده است چه زمانی که با چوب دختران بی حجاب را می زد چه زمانی که در مانیفست خود اعلام جدایی کامل دین از سیاست را نمود. گنجی که در برگزاری کنفرانس ننگین برلین نقش داشت بعدها منکر وجود امام زمان شد و در سال۸۸ از آشوبگران حمایت گسترده ای کرد.
16111_214
گوگوش
خواننده معلوم الحال و فاسد لس آنجلسی که علاوه بر حضور در بین سبزها با ترانه خواندن نیز از ضد انقلاب و اغتشاشات ۸۸ پشتیبانی کرده است.
16093_896
لاله
خواننده ای مبتذل که تلاش داشت با حرکات زننده خود به سبزها امید دهد.
16094_527
فرشید منافی
گوینده رادیو که در حمایت از اغتشاش گران از ایران رفت و در رادیو فردا (زیر نظر کنگره آمریکا) بخش سخیفی به نام “پس فردا” را راه اندازی کرد و با لودگی خود آرمان های نظام اسلامی را به سخره گرفت. 16102_534
ساسی مانکنخواننده بی بندو بار و رپ که در حمایت از کروبی و حتاکان روز عاشورا شعر خوانده است. 16107_982بنیامین نتنیاهو
نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی که با صراحت اغتشاشگران را “سربازان خود در ایران” خواند.

16103_775
شیخ حسینعلی منتظری

با اینکه ایشان از روحانیون و فقها بوده است اما خطاب های امام خمینی به ایشان نشان می دهد که از نظر بینش سیاسی و شناخت درست خط اسلام بسیار ضعیف بوده. عباراتی چون “شما ساده لوح هستید” “بعد از من انقلاب را به لیبرال ها و منافقین می دهید” “نامه های شما دیکته ی منافقین است و…”

16100_642
مدونا
خواننده راک که از همسر خود به علت داشتن دین اسلام جدا شده و به عیاشی، ابتذال و خوانندگی رو آورد. وی همچنین جزو بازیگران فاسد سینمای آمریکا به شمار می رود.

16104_655

شاهین نجفی (مرتد)
خواننده هتاک و سخیف پاپ که با شروع اغتشاشات خیابانی به حمایت از آنها پرداخت و برایشان شعر خواند. چند ماه نیز پیش در حرکتی احمقانه در ترانه ی خود تلاش کرد تا به امام زمان (عج) و امام هادی علیه السلام توهین کند که با واکنش مردم و مراجع روبرو شد و علما حکم ارتداد او را صادر کردند.

16095_107

رضا ربع پلوی
نوه ی “رضا خان قلدر” و فرزند محمد رضا شاه (آخرین پادشاه فاسد ایران) که سال هاست در رویای بازگشت به ایران و ایجاد سلطنت برای خود زندگی می کند.

16101_556

فاطمه معتمد آریا
بازیگری مبتذل که قبلا عکس های او با محمد علی ابطهی و محمد خاتمی، حاشیه ساز شده بود. او در زمان اغتشاشات از ایران رفت و کشف حجاب کرد و با پوشیدن لباس سبز و حرف های سبک از فتنه گران حمایت کرده است.

16105_687
داریوش
خواننده معلوم الحال لس آنجلسی که سال هاست بر ضد انقلاب و آرمان های امام خمینی (ره) ترانه می خواند.

16106_557

شهره آغداشل
بازیگر و گوینده ی ضد انقلاب که تا به حال در چنیدین فیلم ضذ ایرانی و ضد اسلام بازی کرده است و با توهین به اسلام و روحانیت تلاش در جلب رضایت اربابان خود دارد.

16098_656
باراک اوباما
رئیس جمهور آمریکا که در دوران خود با تصویب بودجه، کارشکنی سیاسی و اقتصادی، تهاجم فرهنگی و غیره تلاش کرد تا به تشیع و انقلاب اسلامی ضربه بزند و از منافع یهودیان صهیونیست حفاظت کند

16099_874

شکیرا
رقاص و خواننده ی معلوم الحال

16116_599

 

سید محد خاتمی

رئیس جمهوری سال های ۸۴ تا ۷۶ جمهوری اسلامی ایران که در انتخابات دهم ریاست جمهوری از میرحسین موسوی حمایت نمود و ودر وقایع پس از انتخابات نیز به حمایت های خود ادامه داد.

16115_595

عبدالمالک ریگی

شرور و قاچاقچی شرق کشور که در عملیات های تروریستی مختلف موجب شهادت بسیاری از هموطنان عزیزمان شد.وی در سال ۱۳۸۹ با حکم صادره از سوی دادگاه انقلاب اسلامی با حضور تعدادی از خانوادهای شهدا و جانباختگان جنایات تروریستی در محل زندان اوین به دار مجازات آویخته شد.
و همچنین شخصیت هایی چون یوسف صانعی، بیات زنجانی، محمد نوری زاد، مریم رجوی، عبدالکریم سروش، هیلاری کلینتون و … در بین حامیان موسوی دیده می شوند.
ارسال نظر