نخستین جشنواره وبلاگ نویسی با موضوع پسماند در گلستان برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد 581 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۲۱ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۰ دی، سال ۱۳۹۳ نظرات 2 نظر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان از برگزاری نخستین دوره جشنواره ملی وبلاگ نویسی با موضوع پسماند همزمان با اولین همایش ملی فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت بازیافت در اسفندماه سال جاری توسط سازمان مدیریت پسماند استان گلستان خبرداد.

IMG19051540به گزارش رادکانا، احمد سردار زاده مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گلستان گفت : نخستین دوره جشنواره ملی وبلاگ نویسی با موضوع پسماند همزمان با اولین همایش ملی فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت بازیافت به منظور شناخت و آشنایی بیشتر با مفاهیم بازیافت و با هدف نشر و ترویج فرهنگ کاهش تولید زباله ، تفکیک از مبداء و تاثیر گذاری آن بر محیط زیست، بهداشت و اقتصاد خانواده  با شعار  محوری ” تولید ثروت در صنعت باز یافت با رعایت حقوق شهروندی” اسفندماه سال جاری توسط سازمان مدیریت پسماند استان گلستان در گرگان برگزار می شود .

وی با اعلام این مطلب گفت: این جشنواره  با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ نویسی و تشویق نسل جوان به تعامل در محیط آنلاین و کسب مهارتهای دیجیتالی در جهت نیل به الگوی شهروند الکترونیک در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی  » برکزار می شود .

احمد سردار زاده از دیگر اهداف این همایش را استفاده از فضای مجازی در جهت معرفی فعالیتهای سازمان ، توسعه و ترویج فرهنگ بازیافت در فضای مجازی ، شناخت و اشنایی هرچه بیشترجامعه با مفاهیم صنعت بازیافت ، ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی جوانان علاقه مند به محیط زیست پاک سالم ، معرفی وبلاگهای نمونه و استاندارد در صنعت بازیافت دانست و گفت : علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند با نگارش مطلب پیرامون موضوعات بازیافت و کاهش تولید زباله و همچنین .نقش صنعت بازیافت در کارافرینی و اقتصاد مقاومتی ( فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت بازیافت ، توسعه صنعت بازیافت ، تجارب و اموزه های موفق در بازیافت ، روشهای بازیافت ( تفکیک از مبدا ، تولید کمپوست ، تولید انرژی از پسماند ، جمع اوری حمل و نقل پسماند خشک و تر ،….. )، نقش بخش خصوصی و سازمانهای مردم نهاد در بازیافت ، عکس ( فتوبلاگ) در این جشنواره شرکت کنند.

مهندس سردارزاده گفت:شرکت کنندگان میتوانند جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایتwww.smpg.irمراجعه کنند.

انتهای پیام/

همشهری می گوید:

با سلام
جناب اقای سردار زاده این همایش وبلاگ شما خیلی هدفمند است . انشالله داری تبلیغات میکنی که رسانه ای بشی و یا حال و هوای سمت شهرداری کردکوی در سر داری ؟ داری تبلیغات میکنی که یکی از گزینه های شهرداری کردکوی شما باشی ؟ ای ناقلاق . قبلا” چرا همایش برگزار نکردی . …

شهروند ،،،،،،،،، می گوید:

باز داری شیطونی میکنیا چی تواون سرت میگذره خدامیدونه نکنه میخوای دوره بعد جای آقا دکتر بگیری… برو به پسماندت به سیاست کاری نداشته باش .. همون خانم … تو شورا کاشتی بسمونه

ارسال نظر