مراسم تجلیل از برترین های استانی مسابقات فرهنگی هنری در کردکوی
تعداد بازدید تعداد 865 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۵۵ ب.ظ، شنبه، ۲۰ دی، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

مراسم تجلیل از برترین های استانی مسابقات فرهنگی هنری اداره آموزش و پرورش در شهرستان کردکوی برگزار شد.

3021000120 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، حسن عارف كارشناس فرهنگي و هنري اداره آموزش و پرورش شهرستان كردكوي گفت: مراسم تجلیل از برترین های استانی مسابقات فرهنگی هنری حوزه آموزش و پرورش در سالن اجتماعات كانون كوثر شهرستان کردکوی برگزار شد.

عارف افزود: در این مراسم که در سالن کانون کوثر برگزار شد از ۸۱ نفر از دانش آموزان و ۶ نفر از فرهنگیان شهرستان که موفق به کسب رتبه های برتر استانی در رشته های مختلف فرهنگی و هنری شدند تجلیل بعمل آمد.

این کارشناس فرهنگی و هنری آموزش و پرورش اظهار داشت: در مسابقات سال گذشته علاوه بر رشته های انفرادی گروه های سرود مدرسه پروین اعتصامی و گروه سرود و تئاتر دبیرستان غیر انتفاعی حضرت مریم (س) موفق به کسب رتبه اول استانی شدند.

وی ادامه داد: همچنین گروه دانش آموزی مطالعه و تحقیق دبیرستان نمونه دولتی حضرت زینب (س) شامل خانمها: نرگس علی فر، منیره نظر نوکنده، مریم نظری موفق به کسب رتبه دوم کشوری مطالعه و تحقیق شدند.

در خاتمه نیز از زحمات سرکار خانم نادیا رضیعی مربی دبستان غیر انتفاعی تربیت که در آماده سازی گروه های تئاتر و سرود استانی نهایت همکاری را با آموزش و پرورش داشته اند تقدیر و تشکر بعمل آمد.

این مراسم با حضور سعداله بهرامي معاون پشتيباني و فعالان عرصه فرهنگي و هنري برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر