برنامه محوری، قانون مداری و پاسخگو بودن سه اصل مهم در برنامه ها است
تعداد بازدید تعداد 745 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۱۴ ب.ظ، یکشنبه، ۲۱ دی، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

فرماندار جدید گرگان گفت: برنامه محوری، قانون مداری و پاسخگو بودن سه اصل مهم در کارها و برنامه ها بر اساس اصل تعامل و در راستای سیاست ها و خط مشی دولت است.

81460121-6197079به گزارش رادکانا، یحیی خاکی روز یکشنبه در مراسم معارفه خود افزود: برنامه ها بر اساس سیاست های دولت که مشی آن اعتدال و سیاستش امیدآفرین است، به اجرا گذاشته خواهند شد.

وی اظهار کرد: بنا داریم تا کارها و برنامه ها براساس عقلانیت، مشروعیت و مقبولیت که سه اصل دولت است، استوار باشد.

وی ادامه داد: در این راستا و در جهت رسیدن به اهداف و برنامه ها، به دور از هرگونه تفکر و جناح سیاسی، از همه در مسیر توسعه کمک می گیریم تا نتیجه فعالیت ها به نفع مردم باشد.

وی با اشاره به وجود نماینده ولی فقیه، استاندار، علمای بزرگ، شهردار و شورای شهر، نمایندگان مردم در مجلس و وجود ۳۲ مرکز دانشگاهی در گرگان، یادآور شد: باید از این فارغ التحصیلان و داده های علمی در فعالیت های اجرایی به منظور دستیابی توسعه استفاده نماییم.

خاکی توجه به خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و رزمندگان را از دیگر اولویت های مهم کاری خود برشمرد و خاطرنشان کرد: در زمینه امنیت، گرگان یکی از شهرهای امن محسوب می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توجه به جوانان و بانوان و مسائل مختلف توسعه شهرستان و اهتمام به تکمیل پروژه های ناتمام ازدیگر برنامه های کاری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر