انتخاب شهردار کردکوی هنوز در هاله ای از ابهام است
تعداد بازدید تعداد 901 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۲۰ ب.ظ، شنبه، ۲۷ دی، سال ۱۳۹۳ نظرات 6 نظر

عبدالرضا چراغعلی گفت: باید به مساله شهرداری کردکوی موشکافانه تر نگاه کرده و مصوبات را مطابق قانون بررسی کنیم تا اعلام نظر نهایی ظرف چند روز آینده انجام شود.

IMG18094363به گزارش رادکانا، عبدالرضا چراغعلی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه رئیس شورای استان عضو شورای شهر مینودشت است، افزود: سال گذشته جبار ایری عضو شورای شهر بندرترکمن به عنوان رئیس شورای استان انتخاب شده بود.

وی با بیان این مطلب که انتخابات شورای استان سالانه برگزار می شود، اظهار کرد: شورای استان برای انتخاب رئیس در بن بست قرار گرفته بود که پس از چهار جلسه مستمر ایوب هلاکو انتخاب شد.

این مسئول گلستانی در توضیح چگونگی تشکیل شورای استان، گفت: با انتخاب شورای شهر، نماینده ای از هر شهرستان به شورای استان راه می یابد، از دل شورای استان دو نماینده برای شورای عالی کشور انتخاب می شود.

چراغعلی در پاسخ به این سوال که روند انتخاب شهر کردکوی در چه مرحله ای است، افزود: انتخاب شهردار کردکوی هنوز در هاله ای از ابهام است.

مدیرکل شهری و شورای استانداری گلستان گفت: تعداد اعضای شورای شهر کردکوی در جلسه ای فوق العاده به حد نصاب نرسید و تصمیم گیری در خصوص انتخاب شهردار به جلسات آتی موکول شد.

وی با بیان اینکه شهرداری ها اکنون در حال تدوین بودجه و لوایح و عوارض درآمدی برای سال ۹۴ هستند، افزود: دفتر اداره کل شهری و شورای استانداری گلستان از جابه جایی در این ایام سال برای شهرداری ها استقبال نمی کند.

این مسئول گلستانی در خاتمه تاکید کرد: باید به مساله شهرداری کردکوی موشکافانه تر نگاه کرده و مصوبات را مطابق قانون بررسی کنیم تا اعلام نظر نهایی ظرف چند روز آینده انجام شود.

شهروند, می گوید:

اگه شورای محترم یه خورده به فکر شهر باشند از ابهام در میان … شهرداری و به دست خانم ترک که خبره تر از همه کاندیاست بسپرند همه چیز درست میشه ولی کو گوش شنوا .منفعت خوشونو به منفعت شهر ترجیح میدن…

hamshahri می گوید:

خانم وکیل و عمو صفر شما دیگه واسه چی میخواین به یه غیر بومی رای بدین.. یه خورده دلتون واسه شهرتون بسوزه.. اقا سردار زاده براتون تصمیم نگیره

سید احسان می گوید:

عجب..

سید محمد می گوید:

بعد از کودتا علیه بالو…. خانم ترک به سمت شهرداری نزدیک تر میشه…. عجب داستانی شده با این شورای شهر عجیب و غریب که هر موقع فرصت کنند دعوا می کنند. خبر دعوا و حالا انتخاب شهردار ، چرا این شورا دوست داره این قدر حاشیه درست کنه…. کمی تدبیر و کمی فکر…. دارید چه کار می کنید؟

محمد می گوید:

باسلام من مقصر اصلي را اعضاي شورا مي دانم وقتي اعضائ شورا كاركشته نباشند و هيچگونه تجربه و مسوليتي در خصوص مسائل شهري و تخصص لازم نباشند اين نتيجه اش مي شود كار شهردار قبلي قابل قبول بوده شورا نظارتش را بيشتر مي كرد و در صورت وجود مشكل تذكرات لازم را مي داد.

reza kia می گوید:

به نظر من خانم ترک از شهرداری انصراف داد خیلی خوب شد از طرف دیگه هم خیلی بد شد اما اگه خانوم تر ک شهردار می شد نفر هشتم شورا می اومد بالا اونوقت همین ی ادم خوب و کار کشته که داخل شورای شهر بود میرفت و معلوم نمی شد که کی می اومد.
اما چه کنیم که وضعیت شهرداری ما در این دوره بد شد نمی دونم واسه اقای بالو هست یا دیگران ….به نظر شما؟؟؟

ارسال نظر