پنداري اصولگرايان مجري انتخابات هستند!
تعداد بازدید تعداد 416 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۰۷ ب.ظ، چهارشنبه، ۱ بهمن، سال ۱۳۹۳ نظرات یک نظر

به گزارش رادکانا، كليد واژه هاي (انتخابات سالم) و (حق الناس) همچنان مهمترين موضوعات مطمع نظر دگرانديشان و در دستور كار و كانون توجه رسانه هاي همسو قرار دارد. تاكيد بر لزوم انتخابات سالم و بدون شائبه و همچنين صيانت از حق الناس در مصاحبه ها و سخنراني ها در همايش هاي اصلاح طلبان گمانه، […]

imagesبه گزارش رادکانا، كليد واژه هاي (انتخابات سالم) و (حق الناس) همچنان مهمترين موضوعات مطمع نظر دگرانديشان و در دستور كار و كانون توجه رسانه هاي همسو قرار دارد.

تاكيد بر لزوم انتخابات سالم و بدون شائبه و همچنين صيانت از حق الناس در مصاحبه ها و سخنراني ها در همايش هاي اصلاح طلبان گمانه، ترديد و هراس از ( نه بزرگ مردم ) به آنها را تقويت مي كند.

آيا به راستي اصلاح طلبان بايد نگران سلامت انتخابات بعدي باشند يا اصولگرايان؟

البته اصولگرايان در عمل به اثبات رساندند كه به آراء عمومي گردن نهاده و از آن تمكين مي كنند.

جهت تنوير افكار به تعدادي از اظهارات برخي چهره هاي مطرح در اين وادي اشاره مي كنيم:

سیدهادی خامنه‌ای در همایش اصلاح‌طلبان در ۲۵ دی‌ماه با اشاره به اینکه رأی مردم حق‌الناس است، گفت: باید کسانی که در انتخابات شرکت می‌کنند بتوانند افراد مورد نظر خود را انتخاب کنند، پس حق‌الناس و رأی مردم بر همه سلایق مقدم است.

مرتضی الویری از وزارت کشور درخواست کرد، مقتدرانه فضا را برای برگزاری یک انتخابات آزاد و عادلانه مهیا و فعالیت خود را در این زمینه نیز از همین الآن شروع کند.

صفایی‌ فراهانی عضو حزب منحله مشارکت معتقد است در صورت سالم بودن انتخابات جهت‌گیری مردم مانند انتخابات ۷۶ و ۹۲ است.

و دهها مورد مصاحبه و سخنراني ها بر اين محور.

در حاليكه مجري و برگزاركننده انتخابات وزارت كشور است، اين همه مانور روي برگزاري سالم انتخابات از سوي اصلاح طلبان كه خود اجرا كننده هستند چه مفهومي مي تواند داشته باشد.

پنداري اصولگرايان مجري اند و در نظر دارند با تقلب و ناديده گرفتن حق الناس مجلس را قبضه كنند!

اگر كسي ولو اندك شم سياسي داشته باشد در مي يابد كه اصلاح طلبان در اقدامي فرافكنانه و انداختن توپ به زمين حريف و فرار به جلو مي خواهند اذهان مردم را از ناكامي هاي روزافزون دولت اعتدال اما اصلاح طلب به سمت ديگري هدايت كنند تا شايد ضمن كاهش فشار ناشي از افكار عمومي، سود دوران مشاركت با اعتدال را در سبد اصلاحات سرازير كنند!

حجم وسيع مطالبات صوري چهره هاي شاخص اصلاحات از برگزاركنندگان انتخابات مؤيد نگراني فزاينده آنان از عدم اقبال عمومي و تنزل نمودار جايگاه مردمي مي باشد وگرنه تا اين حد نعل وارونه معنا ندارد تا جايي كه آشپز هم بگويد كه آش شور شد!

فرض محال كه اصولگرايان [!] بخواهند با اجراي ناصحيح انتخابات حق الناس را ناديده بگيرند! اين معنا با اعتراف آيت الله هاشمي در ماه هاي آغازين كار دولت اعتدال مبني بر سالم بودن انتخابات كه رقباي شما مجري آن بودند در تناقض آشكار است.

اصلاح طلبان اگر مي خواهند در كانون توجه و مورد اقبال مردم قرار گيرند به وضعيت معيشتي و كاهش فشار اقتصادي كه بر گرده آنان فشار مضاعف مي آورد رسيدگي كنند.

علي ايحال اين ادعاهاي واهي و پيش فرض هاي فاقد وجاهت در تقابل آشكار با روح حاكم بر قانون و سازوكارهاي برگزاري انتخابات است و مردم بصير و آگاه ايران بارصد هوشمندانه و نحليل واقعي از اوضاع سياسي و اجتماعي و اقتصادي و فرهنگي تصميم مقتضي را مي گيرند و تعيين كننده نهايي هستند.

نویسنده: مسلم رستماني

مصطفي می گوید:

من نميدانم چپي ها مردم را چي فرض كردند كه اينگونه حرفهاي صد تا يك غاز را مي زنند . بابا شعور مردم بالا است خيلي بيشتر از آنكه فكر كنيد شما از همين الان ميدانيد كه مردم ديگه به شما راي نميدن مثل قضيه يارانه كه بالاي نود درصد به شما نه گفتند داريد مقدمه چيني ميكنيد كه اگه فردا روزي راي نياوردين بگين ديدين مردم آزاد نبودند اگر آزاد بودند به ما راي مي دادند بقول آقاي رستماني شما كه خودتان برگزار كننده انتخابات هستين ديگه از چي مي ترسين مثل اينكه به امانت داري وزيركشور خودتان هم شك دارين

ارسال نظر