پیکر جانباز بسیجی اسماعیل مومنی در قطعه صالحین گلزار شهدای سرکلاته خرابشهر آرام گرفت
تعداد بازدید تعداد 623 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۷ ب.ظ، چهارشنبه، ۱ بهمن، سال ۱۳۹۳ نظرات یک نظر

جانباز بسیجی اسماعیل مومنی بعد از تحمل سالها درد و رنج ناشی از عوارض جبهه روز گذشته دار فانی را وداع و ظهر امروز در قطعه صالحین گلزار شهدای سرکلاته خرابشهر آرام گرفت.

momeniiبه گزارش رادکانا، جانباز بسیجی اسماعیل مومنی روز گذشته بعد از سالها تحمل درد و رنج ناشی از عوارض سالهای حماسه دعوت حق را لبیک گفت .

مرحوم اسماعیل  مومنی متولد سال ۱۳۳۴ هجری شمسی روستای سرکلاته خرابشهر بود که با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت .

وی در سال ۱۳۶۵ حین زاغه رسانی به رزمندگان اسلام درسرپل ذهاب به همراه تعدادی دیگر از رزمندگان مورد هجوم وحشیانه هواپیماهای رژیم بعثی قرار می گیرد و جانباز می شود .

این جانباز ۴۰درصد جنگ تحمیلی روز گذشته بعد از ۶۰ سال زندگی و پس از تحمل سالها درد و عوارض ناشی از جنگ که این اواخر جثه وی را نحیف کرده بود به دیدار همرزمان شهیدش پیوست .

پیکر پاک این جانباز بسیجی ظهر امروز با استقبال گرم مردم شهید پرور بهشهر ، گرگان و سایر شهرها و روستاهای اطراف در قطعه صالحین گلزار شهدای روستای سرکلاته خرابشهر جنب آرامگاه شیخ محمدباقر شریعتی  به خاک سپرده شد.

مراسم سومین روز این مرحوم روز جمعه سوم بهمن ماه از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در روستای سرکلاته خرابشهر برگزار می شود.

انتهای پیام/

علی اصغر طغرائی می گوید:

امام خمینی (س) : جانبازان رهبران این نهضت هستند ……خدایا این بسیجیان عاشقی که بعد از سالها بادرد اجین وذکر یا رب بر لب داشتند با حضرت ابوالفضل (س) محشوربگردانوبه خانواداه مکرکمشان صبر جلیل عطا فرما …..لبیک یا حسین (ع )

ارسال نظر