۶۵ میلیارد تومان به شهرداری‌های گلستان اختصاص یافت‌
تعداد بازدید تعداد 562 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۴۶ ب.ظ، شنبه، ۲۵ بهمن، سال ۱۳۹۳ نظرات یک نظر

مدیر کل شهری و شورای استانداری گلستان گفت: ‌از ابتدای امسال تاکنون ۶۵ میلیارد تومان به شهرداری‌های استان گلستان اختصای داده است.

139303041903082682841793به گزارش رادکانا به نقل از تسنیم، عبدالرضا چراغعلی در نشست شوراهای اسلامی شهرها و شهرداران استان گلستان اظهار داشت: امسال دولت ۶۵ میلیارد تومان به شهرداری‌های استان گلستان اختصاص داده که این میزان تا پایان سال ۴۰ درصد افزایش می‌یابد.

وی افزود: این افزایش اعتبار بیش از تعهدات دولت است اما شهرداری‌ها با مشکلات زیادی مواجه هستند که امیدواریم این حمایت‌ها بتواند بخشی از مشکلات آن‌ها را در توسعه شهرها حل کند.

مدیرکل شهری و شورای استانداری گلستان تصریح کرد: هم‌اکنون ۵۰۰ عضو شورای محلات در استان گلستان مشغول فعالیت و همکاری با شوراهای اسلامی شهرها هستند که اقدامی بی‌نظیر است.

استاندار گلستان هم در این مراسم گفت: شوراهای روستایی باید به دنبال ایجاد درآمدهای پایدار در روستای خود باشند تا بتوانند به روند توسعه و آبادانی کمک کنند.

حسن صادقلو با تاکید بر لزوم شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرها اظهار کرد: شوراهای اسلامی شهر باید برای شهرها افقی تعریف و فعالیت‌های خود را براساس آن برنامه‌ریزی کنند.

وی تصریح کرد: سالانه ۱۸ میلیون مسافر از گلستان عبور می‌کنند که اسکانی در این استان ندارند و گاهی با انجام کارهای ساده مانند کاشت درخت در مسیر حرکت مسافران، می‌توان زمینه جذب و ماندگاری بیشتر گردشگران را در استان گلستان فراهم ساخت.

انتهای پیام/

دوست می گوید:

سلام به همه
آقای بسطامی عزیز از این ۶۵ میلیارد تومان که به شهرداری های استان اختصاص داده شده چقدرش به شهرستان کردکوی میرسه؟
باید زرنگ باشی و بتونی بیشترین بودجه رو بگیری برای شهر ما تا اولین کاری که انجام میدین پر کردن چاله و چوله های شهرمون باشه که واقعا از یک روستا بدتر شده…..امروز دیدم یک ماشین شن و ماسه آوردن دارن میریزن تو چاله ها……عزیز من با شن و ماسه که نمیشه چاله پر کرد یک باد یا بارون بزنه میشوره میبره….این کار رو بارها انجام دادن ولی نتیجه نگرفتن…نمیدونم چقدر اصرار دارن فقط با شن و ماسه اینکار رو انجام بدین.یک روکش آسفالت میتونه شما رو…………..

ارسال نظر