درخواست رسانه های معاند نظام از ایران: لطفا اعدام نکنید! +تصاویر
تعداد بازدید تعداد 549 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۶:۳۲ ب.ظ، پنج شنبه، ۳۰ بهمن، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

سامان نسیم و همراهانش در درون خاک ایران با نیروهای سپاه پاسداران وارد درگیری مسلحانه می‌شوند و سرانجام توسط نیروهای اطلاعات سپاه بازداشت می‌شوند.

image195876به گزارش رادکانا، رسانه های معاند نظام به ویژه بی.بی.سی، دویچه وله و رادیو فردا که مدتی قبل ضمن موضع‌گیری علیه حکم اعدام “سهیل عربی” و “ریحانه جباری” (متهم به قتل عمد)، همصدا با سردمداران و متحدان به اصطلاح طرفدار حقوق بشر خود، به حکم اعدام و اجرای آن معترض شده بود، در جدیدترین هم‌صدایی و اعتراض خود علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، به طور هماهنگ حکم اعدام “سامان نسیم”، متهم به محاربه را زیر سؤال برده و علیه آن گزارشی پرحاشیه و سراسر کذب را منتشر کرده است.

در بخشی از این گزارش آمده است: “بیانیه‌ای که دیده‌بان حقوق بشر روز سه‌شنبه، ۲۱ بهمن منتشر کرده است، عنوان می‌کند که دیوان عالی کشور حکم اعدام سامان نسیم را تایید کرده و اکنون خانواده و وکیل او نگرانند که این حکم در کمتر از دو هفته اجرا شود”.

شخص متهم قبل از دستگیری و محاکمه، در حدود یک سال در عضویت پژاک بوده و در فعالیت‌های عضوگیری این فرقه تروریستی بسیار تأثیرگذار و مؤثر بوده است.

سامان نسیم و همراهانش در درون خاک ایران با نیروهای سپاه پاسداران وارد درگیری مسلحانه می‌شوند و سرانجام توسط نیروهای اطلاعات سپاه بازداشت می‌شوند.

آرمان های انقلاب اسلامی در حمایت از محرومین از یک سو و شرایط ویژه منطقه از سوی دیگر لزوم تسریع در خدمت رسانی به منطقه را بیش از پیش حیاتی می نمایاند. شاهد این مدعا نیز عملکرد خود ضد انقلاب است که همواره از فعالیت هایی از این دست به شدت نگرانند به گونه ای که گروه هایی که در جهت سازندگی و آبادی منطقه می کوشند همیشه یکی از اهداف اولویت دار عملیات های تروریستی و یا تخریب روانی آنانند.

به نظر می رسد فضاسازی رسانه‌های وابسته و معاند جمهوری اسلامی ایران علیه آرای قوه قضاییه، با عنوان نقض “حقوق بشر” از جدیدترین اقداماتی است که پس از شکست ننگین فتنه صهیونیستی ـ آمریکایی ۸۸ به‌طور جدی توسط مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی پیگیری شده و در این مدت به لطف پروردگار متعال و زیر سایه مقام معظم رهبری، تمامی این حربه‌ها و دشمنی‌ها با شکست مواجه شده و چیزی جز ننگ و خواری عاید ضد انقلاب نشده است.

با این وجود طی سال های گذشته شواهد محکمی به دست آمده است که جای هیچ گونه شکی در وجود رابطه بین آمریکا و پژاک را باقی نمی گذارد. در کنار این شواهد، ویکی لیکس مجموعه ای از اسناد مربوط به سفارت های آمریکا در ترکیه و عراق و برخی اسناد دیگر را منتشر کرده است که گاه در لا به لای آن ها به نکات جالبی پیرامون گروهک تروریستی پژاک اشاره شده است.

ارسال نظر