هشدارها جدي است!
تعداد بازدید تعداد 569 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۱۴ ب.ظ، شنبه، ۹ خرداد، سال ۱۳۹۴ نظرات 2 نظر

ما بعنوان بخشي از ملت قهرمان ايران اعلام نارضايتي عميق خود را از تداوم مذاكراتي كه با اهرم تهديد نظامي و تحريم اقتصادي انجام مي شود اعلام داشته و خواستار معلوم شدن نقطه پاياني براي مذاكرات بي نفع و پرضرر با دولت ظالم و مستكبر آمريكا از سوي دولت هستيم.

1432841745337_isna-40به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، ما بعنوان بخشي از ملت قهرمان ايران اعلام نارضايتي عميق خود را از تداوم مذاكراتي كه با اهرم تهديد نظامي و تحريم اقتصادي انجام مي شود اعلام داشته و خواستار معلوم شدن نقطه پاياني براي مذاكرات بي نفع و پرضرر با دولت ظالم و مستكبر آمريكا از سوي دولت هستيم.

اين بخشي از بيانيه روابط عمومي دانشگاه جامع امام حسين (ع) بود كه در رابطه با آنچه كه دادن امتياز كاذب از سوي تيم مذاكره كننده ما با دولت غير قابل اعتماد آمريكا ناميده مي شود صادر شد.

در ضمن از گزاره برگ جامعي نيز كه در اين خصوص از سوي خانواده شهداي هسته اي و بيش از هفده هزار و اندي نفر حقوق دان و متخصص و صاحب نظر تهيه گرديده رونمايي شد.

به اين بيانيه و گزاره برگ اضافه كنيم راهپيمايي اعتراض آميز و خودجوش نمازگزاران چند شهر كشور را كه در اعتراض و اعلام نارضايتي از عقب نشيني هاي سرداران سياسي!! انجام شده است.

1432841524690_isna-20

همه اين رخدادها هشدارهاي جدي است به تيم مذاكره كننده ما كه تمامي حواس چندگانه خود را جمع كند تا مبادا با دادن امتياز به طرف هاي غربي اقتدار فزاينده ملت ايران را در مقابل گردنكشان افزون طلب و تروريسم پرور تضعيف كنند.

همانطور كه مقام معظم رهبري بكرات خطر خدعه هوشمندانه دشمن مكار را متذكر شدند به تبع آن مردم انقلابي ايران نيز به انحاء مختلف اين اولتيماتوم را به ديپلماتهاي مذاكره كننده مي دهد كه از نقشه راه رهبري معظم كه متضمن برتري ميداني كشور ما در مقابل زياده خواهي آمريكاي ظالم است تخطي نكنند.

بدون تعارف بايد گفت علت نگراني و دلواپسي دلسوزان كاملا بجاست زيرا مقامات و دست اندركاران ايراني مذاكره در مواجهه با ترفندهاي آگاهانه حريف واكنش ژله اي و خود باخته دارند.

1432841744245_isna-33

براي ملت ما مهم نيست كه تيم دكتر ظريف چه مي گويد مهم آن است كه اين تيم چه مي كند زيرا با ارائه ندادن گزاره برگ از طرف جناب وزير خارجه شائبه وجود تعارض في مابين گفته و عمل، قوت مي يابد.

بسياري از مسئولين كشور بالاخص نمايندگان مجلس به دليل محرمانه نگه داشتن بسياري از مراحل مذاكرات از مشروح آن مطلع نيستند در حالي كه ديپلماتهاي ما سعي مي كنند تا بسياري از مراتب گفتگوها محرمانه باقي بماند تا مبادا در روند آن خللي ايجاد شود، طرفهاي غربي مخصوصا آمريكائيان بلافاصله بعد از ختم هر نشست ريز تا درشت ماوقع را باطلاع صهيونيست ها مي رسانند.

1432841743543_isna-26

رهبري هوشيار و ملت آگاه ايران همچنان با حساسيت زايدالوصف مراحل مختلف مذاكرات را رصد كرده و هر وقت تشخيص دهند كه تيم ايراني مذاكره كننده از جاده منطقي خارج و ذلت پذيري را پيشه مي كند ضمن حمايت و ارشاد، فرياد را نيز به آن مي افزايد.

اميد آن داريم در فرصت كوتاهي كه باقي مانده شاهد برتري تيم ايران در بازي جهاني هسته اي و احتزاز پرچم و سرود پر افتخار جمهوري اسلامي بر بام جهان عاري از سلاح هسته اي باشيم. خداكند…

نویسنده رادکانا: مسلم رستماني

جوان می گوید:

دادا ايول گفته هات حرف همه است مگه جوونها ميذارن هركاري دلشون خواست بكنن . مملكت صاحب و حساب كتاب داره بيخود دارن زور ميزنن نميتونن كاري از پيش ببرن .

دانشجو می گوید:

ما دانشجويان همگام با ملت قهرمان ايران نارضايتي خود را از شيوه و عملكرد دكتر ظريف و تيم همكارش اعلام داشته و هشدارمي دهيم تا دير نشده از مسير امتياز دهي برگردند و در مسيزي كه رهبر عزيز ما ترسيم كردند حركت كنند در غير اينصورت پاسخ مناسب و در خور را در انتخابات پيشرو دريافت خواهند كرد و به حاشيه خواهند رفت.

ارسال نظر