بعضی از کشورهای ۱+۵ سابقه خوبی در انجام تعهدات خودشان ندارند/ باید در اجرای جمع‌بندی مذاکرات مراقبت لازم انجام شود
تعداد بازدید تعداد 288 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۱۹ ق.ظ، سه شنبه، ۱۳ مرداد، سال ۱۳۹۴ نظرات بدون نظر

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک اظهار داشت: باید در اجرای جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای همانند روند مذاکرات مراقبت لازم صورت گیرد.

3438148_459به گزارش رادکانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی‌اکبر ولایتی در گفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای، اظهار داشت: در حال حاضر جمع‌بندی مذاکرات به مرحله نهایی نرسیده است و مراجع قانونی به بررسی آن می‌پردازند و امیدواریم هرچه زودتر به نتیجه‌ای برسند که برای ملت ایران مطلوب باشد.

وی در ادامه افزود: در نهایت مذاکرات هسته‌ای به هر نتیجه‌ای برسد قطعا مورد تبعیت بقیه کسانی است که منتظر نتیجه این مذاکرات هستند.

ولایتی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای کار بسیار مهم و حساسی است، گفت: اگر تصمیم گرفته شد که جمع‌بندی مذاکرات پذیرفته شود، امیدواریم در اجرا مراقبت لازم انجام شود.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک تاکید کرد: بعضی از کشورهای ۱+۵ سابقه خوبی در انجام تعهدات خودشان ندارند، از این رو باید مراقب باشیم در حین عمل و اجرای توافقنامه با شرط تائید مراجع قانونی، طرف مقابل زیاده‌خواهی نداشته باشد و برای ما مشکل ایجاد نکند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین همانقدر که در انجام مذاکرات دقت لازم و مهم بود، در اجرای نتایج مذاکرات هم دقت اهمیت بسیاری دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر