ورزش سبب بیمه شدن جوانان در برابر حملات فرهنگی دشمن می‌شود/ مردم و خیرین برای احداث زمین‌های ورزشی قدم بردارند
تعداد بازدید تعداد 431 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۰۱ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۱ مرداد، سال ۱۳۹۴ نظرات بدون نظر

حسین احمدی گفت: اینکه می‌گوییم ورزش سبب بیمه شدن جوانان در برابر حملات فرهنگی دشمن می‌شود، نه صرفاً به خاطر پر کردن وقتشان است، بلکه در اصل جوانی که ورزشکار باشد، بصیرت دینی و معرفتی پیدا کرده و خودبه‌خود رشد پیدا می‌کند.

IMG_7198به گزارش رادکانا، حسین احمدی معاون فرماندار کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن بررسي مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان، خواستار پيگيري و رفع این مشکلات شد و خاطرنشان کرد: امروز مسئله ورزش یکی از مسائل اصلی مردم بخصوص جوانان است و همه مسئولان شهرستان باید با عزم راسخ و با مدیریت جهادی به این مهم بپردازند.

وی با تأکید بر اینکه ورزش، سنگر بسیار با ارزشی برای نگهداری جوانان این مرز و بوم در مقابل هجمه‌های دشمن است، گفت: اینکه می‌گوییم ورزش سبب بیمه شدن جوانان در برابر حملات فرهنگی دشمن می‌شود، نه صرفاً به خاطر پر کردن وقتشان است، بلکه در اصل جوانی که ورزشکار باشد، بصیرت دینی و معرفتی پیدا کرده و خودبه‌خود رشد پیدا می‌کند.

معاون فرماندار کردکوی در ادامه برنامه ریزی منظم و پشتکار مدیران دستگاه های اجرایی را کلید توسعه ورزش دانست و با بیان اینکه ورزش باید در متن جامعه قرار گیرد، خواستار سرمایه‌گذاری مردم و خیرین برای ساخت و احداث زمین‌های ورزشی شد و اظهار داشت: باید همان‌گونه از خیرین به جهت ساخت‌وساز مدارس و مساجد دعوت می‌کنیم، برای راه‌اندازی زمین‌های ورزشی که عبادتی بزرگ است، از آنها دعوت کرده و بیان کنیم که احداث زمین‌های ورزشی چه خدمت بزرگی به جامعه و جوانان این کشور است.

احمدی در خاتمه تصریح کرد: جایگاه اصلی ورزش شهرستان کردکوی با وجود ورزشکاران و نخبگان ورزشی در رشته های مختلف ورزشی بسیار بالاتر از جایگاه کنونی است که امیدوارم با اختصاص امکانات بیشتر به این شهرستان، به جایگاه و موقعیت اصلی خود در عرصه ورزش دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر